STRONA GŁÓWNA
Październik 25 2016 15:39:12   
Projekty
Nawigacja
HARMONOGRAMY
  HARMONOGRAM DNI OTWARTYCH 2015/16
  HARMONOGRAM IMPREZ I UROCZYSTOŚCI

NASZA SZKOŁA
  STRONA GŁÓWNA
  KONTAKT
  GALERIA
  HISTORIA
  ZDJĘCIA ARCHIWALNE
  GALERIA
  PUBLIKACJE
  EDUBLOG RUDNIKI
  NAUCZYCIELE
  RADA RODZICÓW
  WYCHOWAWCY
  WSPOMNIENIA
  POSADŻ DRZEWKO
  WYPRAWKA 2015/2016
  PLAN LEKCJI 2016/17
  EWALUACJA WNIOSKI
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
  ŚWIETLICA
  Podręczniki 2015/16

DLA RODZICÓW

PRZEDSZKOLE

SAMORZĄD

DOKUMENTY SZKOLNE

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Witamy

SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W RUDNIKACHRealizacja projektu "Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I - III"
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
IMPREZY
JESIENNE PRACE
PROJEKTY
W minionym tygodniu w czwartek wraz z rodzicami i kolegami z oddziału przedszkolnego wykonywaliśmy prace pielęgnacyjne w naszym klasowym kąciku zieleni. Bardzo dziękuję rodzicom uczniów klasy III i rodzicom dzieci z oddziału : p.M.Migdał , p,D.Sikorze p.P.Biegusowi , p.K.Stypa, p.M. Dyksy , p.K.Głębockiej p.Włochowi za poświęcenie czasu i pomoc przy obcinaniu krzewów. Po skończonej pracy miło spędziliśmy czas przy wspólnym ognisku. Pozostały nam jeszcze do zasadzenia krokusy.
CZYTAMY PRZEDSZKOLAKOM
NAUKA
Nikodem rozpoczął czytanie "Króla Maciusia" przedszkolakom.Dzieci z uwagą wysłuchały prezentowanego fragmentu. Przez kolejne dni uczniowie klasy trzeciej będą popisywali się w pięknym czytaniu lektury.
WRZEŚNIOWY APEL
INFORMACJE
Na dzisiejszym apelu został ogłoszony skład Zarządu Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2016/2017:
PRZEWODNICZĄCA - Anna Gawrońska
ZASTĘPCA - Emilia Machura
SEKRETARZ - Szymon Opydo
SKARBNIK - Dominik Król

Ponadto poznaliśmy wyniki plebiscytu na "SUPER CHŁOPAKA 2016":

Klasa "0" Franciszek Dyksy
Klasa III Nikodem Drabek
Klasa IV Adam Drzewiecki
Klasa V Dominik król
Klasa VI Jakub Piwek

GRATULUJEMY!


SPRZĄTANIE ŚWIATA 2016
NAUKA

Akcja „Sprzątanie Świata” odbyła się w naszej szkole 16 września 2016r. Głównym celem było podniesienie wśród uczniów świadomości ekologicznej i zaangażowanie w sprawy ochrony naturalnego środowiska. Uczniowie klas IV-VI wraz z nauczycielami zbierali różne rodzaje odpadów. Efekty pracy były zadowalające. Zebrano kilkanaście worków śmieci. Jak widać, nie do wszystkich ludzi docierają apele, iż należy dbać o swoje środowisko naturalne.
SMUTNA WIADOMOŚĆ
INFORMACJEWczoraj dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci p.Stanisława Fińdzińskiego.
Zawsze z radością służył nam swoimi umiejętnościami gry na instrumencie, uatrakcyjniał zajęcia muzyczne oraz pomagał w przygotowywaniu uroczystości.

Pogrzeb pana Stanisława odbędzie się w czwartek 22 września o g.12.30 w Bazylice św.Apostołów Piotra i Pawła w Zawierciu.
ZEBRANIE Z RODZICAMI
INFORMACJE
ZEBRANIA Z RODZICAMI ODBĘDĄ SIĘ 22 WRZEŚNIA 2016 (CZWARTEK) O GODZINIE 17:00

SKŁADKA NA UBEZPIECZENIE WYNOSI 39 ZŁ
SZKOLNE PRAŻONKI
IMPREZYKorzystając z pięknej pogody w tym tygodniu zorganizowaliśmy szkolne prażonki. Uczniowie brali udział w rozgrywkach sportowych na szkolnym placu. Po wysiłku fizycznym każdemu smakowały pyszne prażonki przygotowane przez panie kucharki. Dzień Pieczonego Ziemniaka stał się tradycją naszej szkoły, którą co roku pielęgnujemy.
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
INFORMACJE
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO ODBĘDZIE SIĘ
1 WRZEŚNIA 2016 (CZWARTEK) O GODZINIE 09:00
TEGO SAMEGO DNIA UCZNIOWIE PROSZENI SĄ O ODBIÓR PODRECZNIKÓW W BIBLIOTECE SZKOLNEJ
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016
IMPREZY
Od ZAKOŃCZENIE ROKU 2016

"Czasem wcale nie potrzeba
słów wspaniałych, dumnych, wzniosłych.
Czasem lepiej jest do siebie mówić
stylem jak najprostszym.
A więc powiem tak po prostu,
bo wiem, zrozumiecie przecież.
Ja dziękuję Wam najpiękniej za to, że jesteście!'

24 czerwca powyższym wierszem uczniowie klasy VI dziękowali rodzicom i nauczycielom, za prowadzenie ich trudną drogą do samodzielności. W ten uroczysty dzień uczniowie żegnali się także ze Szkołą Podstawową w Rudnikach. Przygotowali na tę okazję program artystyczny, w którym wspominali minione lata i najważniejsze chwile. Nie zabrakło także humorystycznych scenek ze szkolnego życia. Tradycyjnie klasa V dodała otuchy naszym absolwentom i życzyła im sukcesów w dalszej edukacji. Młodsze koleżanki i koledzy obdarowali szóstoklasistów symbolicznymi upominkami.
Tego dnia społeczność szkolna dziękowała za wieloletnia pracę, zaangażowanie w edukacje i wychowanie pani Czesławie Ślimak. Rok szkolny 2015/2016 był ostatnim rokiem pracy naszej pani polonistki. Wdzięczni uczniowie i rodzice życzyli pani Czesławie Ślimak pięknych wspomnień i spokojnej, zasłużonej emerytury.
Pan Dyrektor podsumował miniony rok szkolny, wręczył uczniom świadectwa i nagrody oraz życzył wszystkim bezpiecznych i wesołych wakacji.
Serdecznie dziękujemy panu Stanisławowi Findzińskiemu za oprawę muzyczną akademii.
"EKO-LOKALNIE"
INFORMACJE
Od EKO LOKALNIE
EKO-LOKALNIE to projekt dofinansowanay ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Teren należący do naszej szkoły z roku na rok przybiera estetyczniejszy wygląd. podejmowane działania przyczyniły się nie tylko do podniesienia atrakcyjności obszaru, ale również w dużej mierze do wzbogacenia środowiska naturalnego. W naszej szkole od kilku miesięcy trwały prace nad przedsięwzięciem zagospodarowania terenu wokół oczka wodnego. inwestycja powstała przy współpracy z Centrum Rozwoju Lokalnego w ramach projektu Lokalne Inicjatywy Ekologiczne "EKO-LOKALNIE".
Dnia 17 czerwca br. został zakończony ostatni etap prac polegający na obsadzeniu roślinnością terenu wokół oczka i wkopaniu tablicy informacyjnej. W prace na rzecz przedsięwzięcia zaangażowany był dyrektor szkoły, nauczyciele, rada rodziców, uczniowie oraz mieszkańcy Rudnik. Obecnie teren ten jest atrakcyjnym miejscem pod względem zdobywania wiedzy przyrodniczej oraz wypoczynku mieszkańców.
Strona 1 z 45 1 2 3 4 > >>
Copyright Rafał Kowalczyk © 2007