STRONA GŁÓWNA
Kwiecień 30 2017 20:27:56   
Projekty
Nawigacja
REFORMA EDUKACJI
  Dobra szkoła
  Broszura informacyjna
  Kuratorium Oświaty w Katowicach

HARMONOGRAMY
  HARMONOGRAM DNI OTWARTYCH 2016/17
  HARMONOGRAM IMPREZ I UROCZYSTOŚCI

NASZA SZKOŁA
  STRONA GŁÓWNA
  KONTAKT
  GALERIA
  HISTORIA
  ZDJĘCIA ARCHIWALNE
  GALERIA
  PUBLIKACJE
  EDUBLOG RUDNIKI
  NAUCZYCIELE
  RADA RODZICÓW
  WYCHOWAWCY
  WSPOMNIENIA
  POSADŻ DRZEWKO
  WYPRAWKA 2015/2016
  PLAN LEKCJI 2016/17
  EWALUACJA WNIOSKI
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
  ŚWIETLICA
  Podręczniki 2015/16

DLA RODZICÓW

PRZEDSZKOLE

SAMORZĄD

DOKUMENTY SZKOLNE

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Witamy

SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W RUDNIKACHRealizacja projektu "Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I - II I"


1% PODATKU DLA SZKOŁY
KONSTYTUCJA 3 MAJA
NAUKA
EKOTEST
NAUKA

Dnia 24 kwietnia uczniowie naszej szkoły przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „EKOTEST”. Uczniowie mieli do rozwiązania test składający się z 30 pytań. A oto uczniowie biorący udział w konkursie:
Klasa 4
1. Mateusz Otręba
2. Damian Surowiec
3. Patrycja Zagrobelna
Klasa 5
1. Natalia Sikora
Klasa 6
1. Anna Gawrońska
2. Szymon Opydo
3. Jakub Piwek
4. Adrian Seweryn
5. Julia Szczygieł

O wynikach konkursu zostaniemy powiadomieni 31maja 2017r. Trzymamy kciuki!


ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI
NAUKA
Obchody Światowego Dnia Ziemi uczczono w naszej szkole uroczystym apelem przygotowanym przez klasę III i VI. Uczniowie przypomnieli, że Ziemia jest naszym wspólnym dobrem.
W zaprezentowanych scenkach zachęcali wszystkich do dbania o środowisko naturalne oraz przypomnieli o roli jaką uczniowie mogą odegrać w swoim środowisku.
ZEBRANIA Z RODZICAMI
INFORMACJE
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZEBRANIA 27 KWIETNIA 2017 (CZWARTEK) O GODZINIE 17:00
TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ
NAUKA
5 kwietnia w Urzędzie Gminy Włodowice odbyły się eliminacje na szczeblu gminnym do kolejnej edycji Ogólnopolskiego Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".
Uczestnicy musieli wykazać się znajomością przepisów przeciwpożarowych, wiedzą na temat sprzętu i techniki pożarniczej, zasad postępowania na wypadek pożaru, organizacji ochrony przeciwpożarowej czy też historii pożarnictwa w Polsce.
Uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca.

I miejsce - Jakub Jęderko kl.6
II miejsce - Adrian Seweryn kl. 6
IV miejsce - Mikołaj Kubasik kl. 5

12 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Zawierciu odbyły się eliminacje szczebla powiatowego.
Miejsce piąte zajął Jakub Jęderko.
Serdecznie gratulujemy !
ŚNIADANIE WIELKANOCNE
IMPREZY
ŚWIĄTECZNE PRZYGOTOWANIA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM
ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA
PROJEKTY12 kwietnia br. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Zdrowia. Tematem przewodnim kampanii z okazji obchodów Światowego Dnia Zdrowia 2017 jest depresja. Na uroczystym apelu obejrzeliśmy bajkę edukacyjną o zdrowym stylu życia pt. "Zdrowy Czerwony Kapturek" w wykonaniu klasy V. Gościliśmy tego dnia przedstawiciela Służby Zdrowia - pielęgniarkę lokalnego Ośrodka Zdrowia "Medris" panią Hannę Szczęchowską.
W ramach edukacji prozdrowotnej uczniowie przygotowywali zdrowe koktajle, soki itp. jako alternatywa dla słodkich i gazowanych napojów. Uczniowie częstowali się pysznymi koktajlami podczas przerwy śniadaniowej.

DZIEŃ TALENTÓW
IMPREZY
29 marca br. obchodziliśmy w naszej szkole kolejny Wiosenny Dzień Talentów, którego organizatorem był SU. Imprezę rozpoczęliśmy od przedstawienia tegorocznego jury, w którym zasiedli: pani Renata Kosakowska-Wójcik, pani Małgorzata Smoleń oraz pani Aneta Wieczorek. Pierwszą konkurencją była prezentacja przebrania za "Panią Wiosnę". W tym konkursie wzięły udział wszystkie dziewczynki. Miss Wiosny w klasach 0-III została Lena Domagała, a w klasach IV-VI Emilia Machura. Wszystkie stroje były iście wiosenne i niebanalne.
Następnie uczniowie wykazywali się talentami w czterech kategoriach: recytacja, muzyka, gimnastyka i taniec oraz kabaret. W pierwszej kategorii jury wyróżniło Nikodema Drabka i Natalię Wieczorek. Muzyczne talenty, które zasłużyły na wyróżnienie to: dziewczęta z klasy II i III, Maciek Oukal i Marcel Piwek, Adam Drzewiecki oraz Julia Szczygieł. Pokaz gimnastyczny, który wzbudził podziw jury i publiczności pokazała Zuzanna Jęderko. Wyróżniony układ taneczny zaprezentowała Weronika Król i Amelia Piwek-Połcik. Uczniowie z klasy VI skutecznie rozśmieszyli publiczność kabaretem pt "Piotr Żyła". Szczególne wyróżnienie jury otrzymał oddział przedszkolny za piękne kostiumy i zaangażowanie całej grupy w występ.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i przygotowanie występów. Gratulujemy wyróżnionym uczniom i zachęcamy do nieustannego rozwijania waszych talentów.

"Talent jet to kawałek szlachetnego, lecz surowego metalu. Dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielka nadaje"

DZIEŃ OTWARTY
INFORMACJE
23 MARCA 2017 W GODZINACH 16:00-18:00 ZAPRASZAMY RODZICÓW NA DZIEŃ OTWARTY
KONKURS CZYTELNICZY
NAUKAW świetlicy szkolnej odbył się konkurs czytelniczy „Czy znasz Słonia Trąbalskiego?”
Do wzięcia udziału w konkursie zostali zaproszeni uczniowie klasy II i III. Najlepszą znajomością lektury „Słoń Trąbalski” autorstwa Juliana Tuwima wykazali się: Zuzanna Migdał, Marcel Piwek, Patrycja Wójcik i Mateusz Wieczorek.
Zwycięzcom wręczono nagrody książkowe. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali zakładki do książek. Za uczestnictwo wszystkim uczniom dziękujemy, a zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy.
Strona 1 z 49 1 2 3 4 > >>
Copyright Rafał Kowalczyk © 2007