STRONA GŁÓWNA
Grudzień 07 2019 15:15:04   
Projekty


Nawigacja
REFORMA EDUKACJI

ODDZIAŁY
  KLASA 1
  KLASA 2
  KLASA 3
  KLASA 4
  KLASA 5
  KLASA 6
  KLASA 7
  KLASA 8
  ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
  ŚWIETLICA SZKOLNA
  BIBLIOTEKA SZKOLNA

NASZA SZKOŁA
  STRONA GŁÓWNA
  KONTAKT
  GALERIA
  HISTORIA
  ZDJĘCIA ARCHIWALNE
  PUBLIKACJE
  NAUCZYCIELE
  EDUBLOG RUDNIKI
  RADA RODZICÓW
  WYCHOWAWCY
  WSPOMNIENIA
  POSADŻ DRZEWKO
  ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA
  PLAN LEKCJI 2019/2020
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

STREFA RODZICA

SAMORZĄD

DOKUMENTY SZKOLNE

JUBILEUSZE

ROK DLA NIEPODLEGŁEJ

SPONSORZY I PRZYJACIELE SZKOŁY

WOLONTARIAT

REKRUTACJA

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA

AKTYWNA TABLICA

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Witamy

SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W RUDNIKACH

Administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Podstawowa w Rudnikach, ul.Szkolna 11, 42-421 Włodowice. Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem oraz w celu, dla którego zostały nam udostępnione. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest pod adresem: https://drive.google.com/open?id=0B4o2TRbKumbiVkRNeWFfNWNKdGRqRTViMzkxTFNKQ1FsYzE4

RZĄDOWY PROGRAM DOBRY STARTRealizacja projektu "Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I - II I"


1% PODATKU DLA SZKOŁY
RAZEM NA ŚWIĘTA
INFORMACJE
Nasza szkoła przyłączyła się do akcji "Razem na Święta". W ramach przedsięwzięcia nasi uczniowie przygotują świąteczne kartki z życzeniami.
WIZYTA MIKOŁAJA
IMPREZY
Chociaż za oknami brak śniegu nastrój świąteczny w naszej szkole gości już od pierwszych dni grudnia.
Dzisiaj, czyli 6-go grudnia panował u nas szczególny nastrój, gdyż - zgodnie z tradycją – gościliśmy świętego Mikołaja. Dotarł On do szkoły z workiem pełnym słodkości i prezentów, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane twarze, zwłaszcza najmłodszych dzieci potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie go oczekują.
W tym wyjątkowym dniu „mikołajowe" czapki przyozdabiały głowy całej społeczności szkolnej, a podczas przerw międzylekcyjnych rozbrzmiewały świąteczne piosenki.
Serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi Gminy Włodowice,Radnym i rodzicom za pomoc w zorganizowaniu dzisiejszej imprezy mikołajkowej.
PRÓBNE EGZAMINY
INFORMACJE
PRÓBNE EGZAMINY ÓSMOKLASISTY ODBĘDĄ SIĘ W DNIACH:

11.12.2019 (ŚRODA) - JĘZYK POLSKI
12.12.2019 (CZWARTEK) JĘZYK ANGIELSKI
13.12.2019 (PIĄTEK) MATEMATYKA
XVIII FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ
INFORMACJE
Uczeń Igor Stypa z klasy II i uczennica klasy III Wiktoria Wójcik reprezentowali dzisiaj naszą szkołę na XVIII FESTIWALU PIOSENKI DZIECIĘCEJ dla klas I-III "Piosenka jest dobra na wszystko" we Włodowicach. Uczniowie otrzymali wyróżnienia, dyplomy oraz nagrody.
SZLACHETNA PACZKA
INFORMACJE
Rozpoczął się czas adwentu. Czas oczekiwania i budzenie w sobie dobra, miłości i niesienia pomocy. Nasza społeczność szkolna przyłączyła się do tych szlachetnych dzieł poprzez przygotowanie świątecznej paczki dla rodziny z naszej gminy - dary składamy do 11 grudnia. Przystąpimy także do akcji "Razem na święta" poprzez przygotowanie świątecznych kartek.
W piątek 6 grudnia zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie ze św.Mikołajem w świetlicy szkolnej o godzinie 14:30. Współorganizatorami imprezy są pan Wójt Adam Szmukier, Radni Gminy Włodowice, KGW oraz Rada Rodziców.
OCEANARIUM
INFORMACJE
W dniu 29.11.2019 r. uczniowie naszej szkoły odbyli fascynującą podróż w głąb oceanu. Było to możliwe dzięki wizycie Mobilnego Oceanarium. Zanim jednak zanurkowali w oceanie wzięli udział w pogadance na temat darów oceanu. Uczniowie przebywali w specjalnej kopule, gdzie odbywała się projekcja 3D. Dzięki temu odnieśli wrażenie jakby pływali w oceanie pośród rafy koralowej i jej barwnych mieszkańców.SZKOLNE ANDRZEJKI
IMPREZY
W dniu 28.11.2019 uczniowie naszej szkoły bawili się na dyskotece andrzejkowej. Nie zabrakło tradycyjnych zabaw i wróżb oraz aktualnych przebojów muzyki rozrywkowej. Tego samego wieczoru miał miejsce kiermasz świąteczny. Uczniowie wraz z rodzicami mogli kupić nasze rękodzieła, które będą niezwykłą ozdobą na nadchodzące święta.
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
INFORMACJE
Dzień Pluszowego Misia to zawsze wyjątkowy dzień w naszej szkole. Uczniowie klas I-III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego oddali szacunek swojej ulubionej zabawce poprzez wiersze, piosenki i humorystyczne scenki.Przypomnieliśmy sobie także niezwykłą historię związaną z powstaniem maskotki. Pluszowy Miś chronił dzisiaj starszych uczniów przed pytaniem. Podczas przerwy śniadaniowej dzieci częstowały się przysmakiem Kubusia Puchatka czyli miodem. Na szkolnej świetlicy odbyły się warsztaty muzyczno-plastyczne poświęcone misiom. Uczniowie rozwiązywali także "misiowe" rebusy.
Na dzisiejszym apelu zaśpiewaliśmy "Sto lat" dzieciom urodzonym w miesiącu listopadzie. Pani Dyrektor przypomniała najważniejsze ogłoszenia na nadchodzący tydzień.

26 XI 2019 DZIEŃ KAKAO
28 XI 2019 GODZINA 17:00 ZEBRANIE Z RODZICAMI
28 XI 2019 GODZINA 16:00 SZKOLNE ANDRZEJKI DLA KLAS V-VIII
29 XI 2019 OCEANARIUM
PODZIĘKOWANIE
INFORMACJE

JESTEŚMY DUMNI Z NASZYCH OSIĄGNIĘĆ!
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA Z UNICEF
INFORMACJE
Na dzisiejszym apelu przyłączyliśmy się do akcji „Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF”. Uczniowie klasy V i VI przypomnieli wszystkim zebranym o najważniejszych prawach dziecka oraz o dokumencie, w którym te prawa są zapisane. Pani Dyrektor przekazała uczniom sprzęt sportowy, który został zakupiony z odpisu 1% za rok 2018.

Prawa dziecka, podobnie jak prawa człowieka podzielone są według kategorii na prawa:

osobiste
, umożliwiające rozwój dziecka. Są to: prawo do życia, prawo do tożsamości, prawo do rozwoju, prawo do wychowania w rodzinie, prawo do wyrażania własnych poglądów, prawo do informacji;
polityczne lub publiczne, dzięki którym dziecko wyraża swoje poglądy i uczestniczy w życiu swojej grupy, społeczności, państwa. Są to prawa: prawo do wyrażania własnych poglądów, prawo do uczestniczenia w stowarzyszeniach;
socjalne, które są obowiązkami państwa i dorosłych do stworzenia odpowiednich warunków do rozwoju umysłowego i fizycznego dziecka. Są to: prawo do godnych warunków życia i odpowiedniego poziomu życia, prawo do opieki zdrowotnej, prawo do odpoczynku;
ekonomiczne, umożliwiające dziecku przygotowywanie się do niezależności materialnej od innych. Najważniejszym jest prawo do nauki; ponadto ochrona prawa pracy podejmowanej, czy to w ramach obowiązku nauki czy wakacyjnego zarobku.
PODZIĘKOWANIE
INFORMACJE
DYREKTOR SZKOŁY,RADA PEDAGOGICZNA I SPOŁECZNOŚĆ UCZNIOWSKA SKŁADAJĄ SERDECZNE PODZIĘKOWANIE WSZYSTKIM DARCZYŃCOM. KTÓRZY PRZEKAZALI NA RZECZ NASZEJ SZKOŁY 1% ODPISU PODATKOWEGO ZA ROK 2018. DZIĘKI PAŃSTWA ŻYCZLIWOŚCI POZYSKALIŚMY KWOTĘ 936 ZŁ ZA KTÓRĄ ZOSTAŁ ZAKUPIONY SPRZĘT SPORTOWY, KTÓRY BĘDZIE SŁUŻYŁ WSZYSTKIM NASZYM UCZNIOM.

DZIĘKUJEMY!


Strona 1 z 74 1 2 3 4 > >>
Copyright Rafał Kowalczyk © 2007