STRONA GŁÓWNA
Marzec 21 2019 06:44:52   
Projekty
Nawigacja
REFORMA EDUKACJI

ODDZIAŁY
  KLASA 1
  KLASA 2
  KLASA 4
  KLASA 5
  KLASA 6
  KLASA 7
  KLASA 8
  ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
  ŚWIETLICA SZKOLNA
  BIBLIOTEKA SZKOLNA

NASZA SZKOŁA
  STRONA GŁÓWNA
  KONTAKT
  GALERIA
  HISTORIA
  ZDJĘCIA ARCHIWALNE
  PUBLIKACJE
  NAUCZYCIELE
  EDUBLOG RUDNIKI
  RADA RODZICÓW
  WYCHOWAWCY
  WSPOMNIENIA
  POSADŻ DRZEWKO
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2018/2019
  ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA
  PLAN LEKCJI 2018/19

STREFA RODZICA

SAMORZĄD

DOKUMENTY SZKOLNE

JUBILEUSZE

ROK DLA NIEPODLEGŁEJ

SPONSORZY I PRZYJACIELE SZKOŁY

WOLONTARIAT

REKRUTACJA

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Witamy

SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W RUDNIKACH

INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH RODO
RZĄDOWY PROGRAM DOBRY STARTRealizacja projektu "Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I - II I"


1% PODATKU DLA SZKOŁY
"ŻERMUN 2019"
NAUKAW dniach 14-15 marca uczniowie klasy VIII uczestniczyli w X edycji dwudniowej konferencji "Żermun 2019" w I LO im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu. W tym roku uczniowie wcielili się w delegatów różnych państw, aby planować działania na rzecz poprawy klimatu. W symulacjach obrad brało udział 21 szkół podstawowych. 130 uczniów pracowało w 5 komisjach, gdzie w języku angielskim budowali rezolucje i opracowywali możliwe rozwiązania.
DZIEŃ OTWARTY
PODZIĘKOWANIE
INFORMACJE

Serdecznie dziękuję za wykonane prace pielęgnacyjno-porządkowe w naszym szkolnym lasku.
Dyrektor SzkołyNARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA
INFORMACJEPrzystępujemy do realizacji zadań związanych z ministerialnym programem rozwoju czytelnictwa. Dzięki złożonym wnioskom nasza szkoła otrzymała dofinansowanie na zakup książek do biblioteki szkolnej w kwocie 4000 złotych. Łącznie zakupimy książki do szkolnej biblioteki za kwotę 5000 złotych. Aktualnie przystępujemy do opracowania listy książek, które chcielibyśmy mieć w naszej szkolnej bibliotece. Prosimy o zgłaszanie swoich propozycji.
DZIEŃ KOBIET
IMPREZY
8 marca świętowaliśmy w naszej szkole "Dzień Kobiet". Z tej okazji uczniowie klasy VI wraz z opiekunem SU przygotowali dla swoich koleżanek zabawny program artystyczny, w którym nie zabrakło piosenek o kobietach oraz skeczy. Nasi uczniowie głosowali także na najsympatyczniejsze dziewczynki w szkole.

Wyniki plebiscytu przedstawiają się następująco:

Maria Włoch - oddział przedszkolny
Lena Domagała - klasa I
Kinga Parzysz - klasa III
Anna Stypa - klasa IV
Weronika Król - klasa V
Natalia Caban - klasa VII
Emilia Machura - klasa VIII

Wyróżnione dziewczynki wzięły udział w turnieju wiedzy o mężczyznach, w którym jednym z zadań było losowanie "męskich" przedmiotów i omówienie ich przeznaczenia. Kolejną konkurencją było wykonanie makijażu ust z zawiązanymi oczami. Jury po zliczeniu punktów wyłoniło zwyciężczynię konkursu. Najwięcej punktów zdobyła Natalia Caban, która została "Kobietą Roku 2019" w naszej szkole.
KU PAMIĘCI "ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH"
INFORMACJE
Na dzisiejszym apelu oprócz omawiania spraw organizacyjnych życia szkolnego, uczciliśmy pamięć "Żołnierzy Wyklętych". Uczniowie klasy VIII przybliżyli nam dzieje tych niezłomnych bohaterów, którzy zapisali się na kartach naszej historii. Warto zapamiętać datę 1 marca, tego dnia już po raz czwarty obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych".
ZAPROSZENIE
INFORMACJE

Szanowni Państwo !
Serdecznie zapraszam 7 marca o godz. 15.00 do pomocy w pracach porządkowo- pielęgnacyjnych na terenie przyszkolnego lasku.
Wykonane prace na pewno wpłyną na podniesienie bezpieczeństwa bawiących się dzieci oraz podniosą estetykę strefy aktywności, która jest wizytówka naszej miejscowości.
Dyrektor szkoły

TŁUSTY CZWARTEK
INFORMACJE
Tradycyjnie w ostatni czwartek przed wielkim postem częstowaliśmy się dzisiaj pączkami podczas przerwy śniadaniowej.
AKTYWNE FERIE
NAUKA
Aktywne ferie trwają... Na dzisiejszych zajęciach gościliśmy panią Anetę Idzikowską z pracowni krawieckiej "Stylówka Sówka". Uczniowie samodzielnie uszyli kolorowe poduchy z ulubionymi postaciami bajkowymi. Każdy z nas miał możliwość nabyć umiejętności krawieckie pod okiem profesjonalisty. Efekty naszej pracy można obejrzeć w galerii zdjęć.

APEL - BEZPIECZEŃSTWO W CZASIE FERII ZIMOWYCH
INFORMACJE
Podczas dzisiejszego apelu uczniowie klasy IV i VI przypomnieli nam najważniejsze zasady bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku. Dowiedzieliśmy się także kto został laureatem konkursu plastycznego "Zima" oraz konkursu czytelniczego "Perypetie Mikołajka". Najwięcej o tytułowym bohaterze wiedzieli: Bartosz Bogacki, Zuzanna Latacz, Nikola Trojak oraz Sebastian Byrski. Najpiękniej przedstawili zimę w swoich pracach: Bartek Beza, Alan Włoch, Lena Domagała oraz Maria Włoch. Uczniowie w ostatnich kilku tygodniach rywalizowali ze sobą w szkolnym turnieju ping-ponga. Najlepsi w odbijaniu piłeczki okazali się: Dominik Król, Kacper Trojak, Mateusz Bubula. W kategorii damskiej najlepsze były uczennice: Weronika Król, Nikola Trojak i Magdalena Wróblewska. Wzorowym czytelnikiem w I semestrze została Wiktoria Wójcik.

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM SUKCESÓW SZKOLNYCH I CZEKAMY NA NASTĘPNE PO ZIMOWYM WYPOCZYNKU


Nasi uczniowie od kilku miesięcy zbierali grosze w ramach corocznej akcji "Góra Grosza" na rzecz Towarzystwa "Nasz Dom". Poniżej znajduje się podsumowanie tegorocznej zbiórki.

SPRAWOZDANIE
BAL KARNAWAŁOWY
INFORMACJEKarnawał to czas, na który czekają najmłodsi. To moment, kiedy można przebierać się do woli! Zabawy karnawałowe dla dzieci to, przede wszystkim, właśnie możliwość przeistaczania się w inne osoby. Nasi uczniowie mieli taką możliwość dzisiaj podczas karnawałowego balu przebierańców. Oprócz bajkowych postaci, którymi dzieci się zainspirowały na szkolnym parkiecie pojawili się także: policjanci, kowbojki, wampiry, piraci, Indianki itp. Wspaniałą zabawę umilały dzieciom panie animatorki, które organizowały muzyczne zabawy i konkursy sprawnościowe.
Strona 1 z 65 1 2 3 4 > >>
Copyright Rafał Kowalczyk © 2007