STRONA GŁÓWNA
Luty 27 2017 21:36:42   
Projekty
Nawigacja
REFORMA EDUKACJI
  Dobra szkoła
  Broszura informacyjna
  Kuratorium Oświaty w Katowicach

HARMONOGRAMY
  HARMONOGRAM DNI OTWARTYCH 2016/17
  HARMONOGRAM IMPREZ I UROCZYSTOŚCI

NASZA SZKOŁA
  STRONA GŁÓWNA
  KONTAKT
  GALERIA
  HISTORIA
  ZDJĘCIA ARCHIWALNE
  GALERIA
  PUBLIKACJE
  EDUBLOG RUDNIKI
  NAUCZYCIELE
  RADA RODZICÓW
  WYCHOWAWCY
  WSPOMNIENIA
  POSADŻ DRZEWKO
  WYPRAWKA 2015/2016
  PLAN LEKCJI 2016/17
  EWALUACJA WNIOSKI
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
  ŚWIETLICA
  Podręczniki 2015/16

DLA RODZICÓW

PRZEDSZKOLE

SAMORZĄD

DOKUMENTY SZKOLNE

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Witamy

SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W RUDNIKACHRealizacja projektu "Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I - II I"


1% PODATKU DLA SZKOŁY
BAL KARNAWAŁOWY 0-III
IMPREZYW środę od godziny 12.00 do 14.00 miał miejsce bal karnawałowy dla klas 0-III. Motywem przewodnim tegorocznego balu były postacie z lektur przewidzianych do czytania w miesiącu lutym oraz postacie z ulubionych bajek. Nasza sala zapełniła się bajkowymi postaciami.
Razem z przedszkolakami dzieci świetnie bawiły się pod kierunkiem Pań Animatorek, a na koniec zabawy każde dziecko otrzymało balonowego zwierzaka.
Dziękujemy rodzicom za przygotowanie poczęstunku i sfinansowanie zabawy.
ZAJĘCIA W RAMACH PROJEKTU
INFORMACJEZAJĘCIA W RAMACH PROJEKTU
ZABAWA KARNAWAŁOWA
IMPREZY
W miniony piątek 17 lutego uczniowie klas IV-VI uczcili koniec karnawału bawiąc się na szklonej dyskotece. Dzieci tańczyły do znanych przebojów muzyki rozrywkowej. DJ poprowadził również kilka znanych zabaw, które urozmaiciły imprezę. W przerwach między zabawą uczniowie częstowali się snackami oraz pizzą.
Imprezę oraz poczęstunek sponsorowała Rada Rodziców za co serdecznie dziękujemy.

Tradycyjnie w TŁUSTY CZWARTEK będziemy się częstować pączkami. SMACZNEGO !WALENTYNKI
IMPREZY
14 lutego obchodzimy Święto Zakochanych czyli WALENTYNKI. Tego dnia życzymy sobie wiele miłości oraz obdarowujemy się drobnymi upominkami, serduszkami, kartkami okolicznościowymi i kwiatami. Również uczniowie z naszej szkoły postanowili uczcić ten dzień.Dzisiaj odbył się finał poczty walentynkowej. Dwóch listonoszów z klasy VI rozdało kartki walentynkowe naszym uczniom i nauczycielom. Dzieci ubrały się dzisiaj w kolor czerwony i udekorowały szkołę serduszkami. Takie miłe święto może trwać przez cały rok!
PROJEKT "Program rozwoju Szkół Podstawowych w Gminie Włodowice"
INFORMACJE

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ Z ZAJĘĆ W RAMACH PROJEKTU
OGŁOSZENIA
INFORMACJE17 LUTEGO 2017 (PIĄTEK) W GODZINACH 16:30-19:00 ODBĘDZIE SIĘ DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA DLA KLAS IV-VI W SALI GIMNASTYCZNEJ

MIŁO NAM POINFORMOWAĆ, ŻE JAKUB PIWEK I IGOR PIERNIKARZ ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO II ETAPU X MIĘDZYPOWIATOWEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ŻARKI 2016/2017
GMINNY KONKURS PLASTYCZNY
INFORMACJE
Miło nam poinformować,iż 18 uczniów klas II i III wzięło udział w konkursie plastycznym na kartkę świąteczną organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną i świetlicę środowiskową we Włodowicach. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni książkami i materiałami plastycznymi.
PODSUMOWANIE SEMESTRU
INFORMACJEPODSUMOWANIE SEMESTRU
PROJEKT "Program rozwoju Szkół Podstawowych w Gminie Włodowice"
INFORMACJEZAJĘCIA Z EFEKTYWNEGO UCZENIA SIĘ BĘDĄ MIAŁY MIEJSCE 24 I 26 STYCZNIA DLA KLAS V-VI O GODZINIE 12:15-15:00
30 STYCZNIA DLA KLAS I-III O GODZINIE 12:30
KONKURS BIBLIOTECZNY
NAUKAUczniowie klas młodszych wzięli udział w ogłoszonym przez Bibliotekę Szkolną konkursie promującym czytelnictwo. Konkurs odbył się pod hasłem "KSIĄŻKA MOICH MARZEŃ". Celem konkursu było kształcenie umiejętności tworzenia plakatu reklamowego oraz popularyzowanie czytelnictwa wśród dzieci. Laureatami konkursu zostali uczniowie klasy III Nikola Trojak zajęła I miejsce, II miejsce Bartosz Szczygieł, a III miejsce przypadło Zuzannie Latacz. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, zwycięzcom zaś serdecznie gratulujemy.
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
INFORMACJE11 listopada obchodzimy najważniejsze polskie święto narodowe związane z odzyskaniem w 1918 roku, po 123 latach zaborów, niepodległości. Jest to dzień szczególny, przypomina nam, że wolność raz zdobyta i niepodległość raz osiągnięta nie jest czymś trwałym, tylko czymś danym, co trzeba pielęgnować. Z tej okazji 10 listopada odbył się uroczysty apel. Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie naszej klasy. Uczennice z klasy III zaprezentowały wiesz o Ojczyźnie. Uczniowie starszych klas przygotowali i zaśpiewali pieśni patriotyczne z tego okresu. Do każdej pieśni został przygotowany krótki komentarz dotyczący jej powstania . Była to wyjątkowa lekcja historii.
Strona 1 z 47 1 2 3 4 > >>
Copyright Rafał Kowalczyk © 2007