STRONA GŁÓWNA
Sierpień 12 2020 17:07:12   
Projekty


Nawigacja
REFORMA EDUKACJI

ODDZIAŁY
  KLASA 1
  KLASA 2
  KLASA 3
  KLASA 4
  KLASA 5
  KLASA 6
  KLASA 7
  KLASA 8
  ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
  ŚWIETLICA SZKOLNA
  BIBLIOTEKA SZKOLNA

NASZA SZKOŁA
  STRONA GŁÓWNA
  KONTAKT
  GALERIA
  HISTORIA
  ZDJĘCIA ARCHIWALNE
  PUBLIKACJE
  NAUCZYCIELE
  EDUBLOG RUDNIKI
  RADA RODZICÓW
  WYCHOWAWCY
  WSPOMNIENIA
  POSADŻ DRZEWKO
  ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA
  PLAN LEKCJI 2019/2020
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

STREFA RODZICA

SAMORZĄD

DOKUMENTY SZKOLNE

JUBILEUSZE

ROK DLA NIEPODLEGŁEJ

SPONSORZY I PRZYJACIELE SZKOŁY

WOLONTARIAT

REKRUTACJA

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA

AKTYWNA TABLICA

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Witamy

SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W RUDNIKACH

Administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Podstawowa w Rudnikach, ul.Szkolna 11, 42-421 Włodowice. Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem oraz w celu, dla którego zostały nam udostępnione. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest pod adresem: https://drive.google.com/open?id=0B4o2TRbKumbiVkRNeWFfNWNKdGRqRTViMzkxTFNKQ1FsYzE4

RZĄDOWY PROGRAM DOBRY STARTRealizacja projektu "Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I - II I"


1% PODATKU DLA SZKOŁY
INFORMACJA DLA ABSOLWENTÓW
INFORMACJE
31 lipca 2020 r. od godziny 10:00 będą wydawane z zachowaniem reżimu sanitarnego zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty uczniom,którzy ukończyli szkołę podstawową.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/20
INFORMACJE
DZISIAJ MURY NASZEJ SZKOŁY OPUŚCIŁO OŚMIU ABSOLWENTÓW. WSZYSCY Z PEWNOŚCIĄ ZAPAMIĘTAMY OKOLICZNOŚCI W JAKICH PRZYSZŁO NAM SIĘ Z WAMI ŻEGNAĆ. GRATULUJEMY WAM SUKCESÓW EDUKACYJNYCH I ŻYCZYMY WAM POWODZENIA ! WRACAJCIE DO NAS NIE TYLKO WSPOMNIENIAMI.
WAKACYJNE ŻYCZENIA 2020
INFORMACJE
Szanowni Nauczyciele, Pracownicy, Drodzy Rodzice i Uczniowie

Zakończenie roku szkolnego to ważny dzień w szkolnym kalendarzu, dzień, w którym zamyka się okres wytężonej całorocznej pracy, a otwiera czas wakacyjnego odpoczynku.
Ten rok postawił przed nami trudne wyzwania, którym musieli sprostać zarówno Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice. Serdecznie dziękuję wszystkim za współpracę w realizacji zadań w tej nowej, nieprzewidzianej sytuacji, za wzajemne wspieranie się w rozwiązywaniu problemów, otwartość na szybkie wprowadzanie nowych rozwiązań. Dzięki Waszej pasji, zaangażowaniu i pracy kończymy ten rok szkolny z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku.
Życzę Wam, Drodzy Uczniowie, by wakacyjny czas zasłużonego wypoczynku był wypełniony radością, słońcem i wspaniałą beztroską zabawą. Niech ten czas obfituje w piękne, niezapomniane wakacyjne przygody i będzie źródłem niegasnącego uśmiechu. Wracajcie we wrześniu pełni sił, gotowi do podjęcia nowych zadań i realizacji zamierzonych celów i planów.
Naszym absolwentom życzę dostania się do wymarzonych szkół, nawiązania nowych serdecznych przyjaźni , realizacji marzeń i pragnień.

Dyrektor SzkołyZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO - PREZENTACJA
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 - PODSUMOWANIE
INFORMACJE
W tym roku szkolnym dzień zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych przypada 26.06.2020 r. W związku z sytuacją, którą przeżywamy od kilku miesięcy dzień ten będzie inny niż zwykle, a tegoroczne zakończenie roku szkolnego nie będzie tak uroczyste jak co roku. Z powodu istniejącego nadal zagrożenia koronawirusem, po odbiór świadectw zapraszamy w piątek wg. podanego poniżej harmonogramu. Wam kochani uczniowie gratulujemy wszystkich osiągnięć i życzymy udanych i słonecznych wakacji. Żegnamy się online.
Odbiór świadectw musi odbyć się zgodnie z procedurami i wytycznymi GIS oraz MEN, które obowiązują na terenie Polski we wszystkich placówka oświatowych. Po odbiór świadectw mogą przychodzić tylko uczniowie i rodzice, którzy są zdrowi.
Jak bezpiecznie spędzić wakacje? Wytyczne GIS oraz MEN:
BEZPIECZNE WAKACJE
Nagrody i dyplomy za wysokie osiągnięcia edukacyjne i wzorowe zachowanie ufundowała Rada Rodziców. Uczniowie klasy VIII otrzymają pamiątkową księgę "Życie mieszkańców gminy Włodowice na starych fotografiach" wydaną z okazji 800-lecia Włodowic przez Urząd Gminy we Włodowcach.
SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW
LIST MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 - FILMY
ZADANIA DO SAMODZIELNEJ NAUKI W DOMU
INFORMACJEPONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ ZADANIA DO SAMODZIELNEJ NAUKI W DOMU DLA POSZCZEGÓLNYCH KLAS.

ZADANIA DO NAUKI W DOMU

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

KLASA 1
KLASA 2
KLASA 3
KLASA 5
KLASA 6
KLASA 7
KLASA 8


ZAKŁADKI BĘDĄ AKTUALIZOWANIE NA BIEŻĄCO
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 - INFORMACJA
INFORMACJE
DRODZY UCZNIOWIE!

23 czerwca (WTOREK) W GODZINACH 09:00-11:00 PROSIMY O ZWROT SZKOLNYCH PODRĘCZNIKÓW I KSIĄŻEK DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ. KOMPLET PODRĘCZNIKÓW NALEŻY SPAKOWAĆ I PODPISAĆ IMIENIEM I NAZWISKIEM.

HARMONOGRAM ODBIORU ŚWIADECTW W DNIU 26.06.2020 PRZED BUDYNKIEM SZKOŁY:

08:00-09:00 KLASY I-III - ŚWIADECTWA ODBIERAJĄ RODZICE UCZNIÓW
09:15-10:15 KLASY V-VI - ŚWIADECTWA ODBIERAJĄ UCZNIOWIE
10:30 - 11:30 KLASY VII-VIII - ŚWIADECTWA ODBIERAJĄ UCZNIOWIE

23 CZERWCA W GODZINACH 10:00 - 11:00 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

26 CZERWCA PROSIMY TAKŻE O ZWROT WYPOŻYCZONYCH LAPTOPÓW


UPRZEJMIE PROSIMY O DOKONANIE WPŁAT NA RADĘ RODZICÓW ZA ROK SZKOLNY 2019/2020.

Osoby,które jeszcze nie zasiliły konta RR mogą wpłacić ustaloną kwotę (1 dziecko 60 zł, 2 dzieci 40 zł) w sekretariacie szkoły w godzinach 8.00-13.00.
ŻYCZYMY POWODZENIA!
INFORMACJE
DRODZY ÓSMOKLASIŚCI!

ŻYCZYMY WAM, ABY CZAS EGZAMINÓW BYŁ NIEZAPOMNIANY. Z PEWNOŚCIĄ NIE OBCY JEST WAM STRES I ZDENERWOWANIE, ALE ZA KILKA LAT BĘDZIECIE TEN CZAS WSPOMINAĆ Z UŚMIECHEM I SENTYMENTEM.

ŻYCZYMY WAM, ABY WIEDZA ZDOBYTA W SZKOLE BYŁA PRZEZ WAS DOBRZE WYKORZYSTANA NIE TYLKO PODCZAS TEGOROCZNYCH EGZAMINÓW, ALE TAKŻE W DALSZYM CODZIENNYM ŻYCIU.

ŻYCZYMY WAM POWODZENIA, OPANOWANIA STRESU I JAK NAJLEPSZYCH WYNIKÓW.
WYNIKI KONKURSU NA ZNACZEK POCZTOWY
INFORMACJE
W konkursie na znaczek pocztowy „Świat oczami młodych”, ogłoszony na stronie internetowej szkoły oraz w zakładkach klasowych, wzięło udział 20 prac uczniów z naszej szkoły.
Zajęcia edukacyjne były przeprowadzane on-line. Koordynator skorzystał z propozycji scenariusza pt.: "Wolontariat: korzyść pomagania". Odbywały się także rozmowy on-line na godzinach wychowawczych, podczas których przypominaliśmy w jaki sposób nasza szkoła i uczniowie pracują na rzecz innych osób lub społeczeństwa. Uczniowie byli zainteresowani tematyką konkursu i przesyłali fotografie swoich prac do koordynatora. Poprzez głosowanie on-line Jury wyłoniło trzy najlepsze propozycje znaczków, które zostały wysłane do Fundacji Ochrony Środowiska i Poczty Polskiej.
Wyniki konkursu:
Franciszek Dyksy z klasy III , tytuł pracy: „Oddana kropla krwi ratuje życie”
Anna Stypa z klasy V, tytuł pracy: „Spacer z psami”
Damian Surowiec z klasy VII, tytuł pracy: „Niosę pomoc zwierzętom”
INFORMACJA
INFORMACJE
DRODZY UCZNIOWIE!
23 czerwca (WTOREK) W GODZINACH KONSULTACJI PROSIMY O ZWROT SZKOLNYCH PODRĘCZNIKÓW. KOMPLET PODRĘCZNIKÓW NALEŻY SPAKOWAĆ I PODPISAĆ IMIENIEM I NAZWISKIEM.
10(ŚRODA) I 15 (PONIEDZIAŁEK) CZERWCA W GODZINACH KONSULTACJI MACIE MOŻLIWOŚĆ ZABRAĆ SWOJE OSOBISTE RZECZY Z SZAFEK, Z SZATNI I ODDAĆ KSIĄŻKI DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ. PRZYCHODZĄC DO SZKOŁY NALEŻY WYDRUKOWAĆ OŚWIADCZENIE ZE STRONY INTERNETOWEJ. OŚWIADCZENIE ZNAJDZIECIE W WEWNĘTRZNEJ PROCEDURZE BEZPIECZEŃSTWA.


WEWNĘTRZNA PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA
Strona 1 z 82 1 2 3 4 > >>
Copyright Rafał Kowalczyk © 2007