STRONA GŁÓWNA
Wrzesień 21 2019 19:27:30   
Projekty


Nawigacja
REFORMA EDUKACJI

ODDZIAŁY
  KLASA 1
  KLASA 2
  KLASA 3
  KLASA 4
  KLASA 5
  KLASA 6
  KLASA 7
  KLASA 8
  ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
  ŚWIETLICA SZKOLNA
  BIBLIOTEKA SZKOLNA

NASZA SZKOŁA
  STRONA GŁÓWNA
  KONTAKT
  GALERIA
  HISTORIA
  ZDJĘCIA ARCHIWALNE
  PUBLIKACJE
  NAUCZYCIELE
  EDUBLOG RUDNIKI
  RADA RODZICÓW
  WYCHOWAWCY
  WSPOMNIENIA
  POSADŻ DRZEWKO
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
  ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA
  PLAN LEKCJI 2019/2020

STREFA RODZICA

SAMORZĄD

DOKUMENTY SZKOLNE

JUBILEUSZE

ROK DLA NIEPODLEGŁEJ

SPONSORZY I PRZYJACIELE SZKOŁY

WOLONTARIAT

REKRUTACJA

NARODOWY PROGRAM WSPIERANIA CZYTELNICTWA

AKTYWNA TABLICA

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
ZEBRANIA Z RODZICAMI
INFORMACJE
23 MAJA O GODZINIE 17:00 ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE Z RODZICAMI W SALI GIMNASTYCZNEJ Z PANIĄ DYREKTOR, A NASTĘPNIE Z WYCHOWAWCAMI W KLASACH
DZIEŃ ZWIERZAKA W NASZEJ SZKOLE
NAUKA

W dniu 14 maja odbył się po raz drugi w naszej szkole "Dzień Zwierzaka". Uczniowie tego dnia przynieśli do szkoły swoje zwierzątka, którymi opiekują się w domach. Podczas przerw mogliśmy podziwiać: chomiki, królika, świnkę morską, szynszyle, koszatniczki,modliszki i patyczaki. Dzieci, które nie mają na co dzień zwierzaka w domu, mogły zobaczyć różne gatunki zwierząt na żywo, dotknąć je, poprzytulać. Uczniowie mieli też możliwość zadawania właścicielom pytań dotyczących hodowli i pielęgnacji zwierząt.
SPRAWOZDANIE
INFORMACJE
Sprawozdania finansowe za 2018r. znajdują się w Biuletynie Informacji

Publicznej jednostki obsługującej - Centrum Usług Wspólnych Gminy

Włodowice
ZEBRANIE Z RADĄ RODZICÓW
INFORMACJE
DYREKTOR SZKOŁY ZAPRASZA NA SPOTKANIE Z RADĄ RODZICÓW W CZWARTEK 9 MAJA O GODZINIE 17:00. TEMATEM SPOTKANIA BĘDZIE ORGANIZACJA DNIA RODZINY.
WIWAT MAJ !
NAUKA
Maj jest miesiącem ważnym w historii Polski. W pierwszych trzech dniach maja obchodzone są w Polsce trzy ważne święta. 1 Maja zapisał się jako Międzynarodowe Święto Pracy, 2 Maja został ustanowiony Dniem Flagi Rzeczypospolitej Polski. Święto to czci polskie barwy narodowe. Dzień Flagi poprzedza święto 3 Maja, upamiętniające przyjęcie niezwykle istotnego dokumentu, jakim była Konstytucja 3 Maja z 1791 roku.
W dniu 30 kwietnia odbyła się uroczysta akademia, upamiętniająca te ważne wydarzenia patriotyczne.
Wspominaliśmy także fakty z najnowszej historii czyli przystąpienie Polski do Unii Europejskiej, które miało miejsce 15 lat temu.
Program artystyczny na tę okazję przygotowali uczniowie klasy I i VI. Szkołę ozdobiły biało-czerwone dekoracje, a uczniowie wymachiwali podczas akademii biało- czerwonymi chorągiewkami. Był to niezwykle uroczysty dzień.

DO SZKOŁY WRACAMY 6 MAJA. ŻYCZYMY UDANEJ MAJÓWKI!
AKADEMIA PRZED MAJÓWKĄ
MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM
INFORMACJE
W dniu 27 kwietnia br. w odbył się finał wojewódzkiego konkursu plastycznego "Młodzież zapobiega pożarom" pod patronatem Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Kłobucku. Uczeń klasy II Franciszek Dyksy otrzymał wyróżnienie w grupie wiekowej klas I-III. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci nie tylko ochroną przeciwpożarową, ale także tradycją i życiem strażackich środowisk oraz rozwój uzdolnień plastycznych.
ZDROWA ZIEMIA=ZDROWY CZŁOWIEK
PROJEKTY
Na dzisiejszym apelu obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia, który w tym roku poświęcony jest powszechnej opiece medycznej. Uczniowie klasy IV i VI zwrócili naszą uwagę na najważniejsze problemy zdrowotne dotyczące społeczeństw na całym świecie. W miesiącu kwietniu obchodzimy także Dzień Ziemi. Ważne tematy związane z naszą planetą zostały poruszone podczas dzisiejszego apelu. Hasłem kampanii Dnia Ziemi w 2019 r. jest ochrona zagrożonych gatunków. Uczniowie klasy II swoim śpiewem zachęcili nas do korzystania z innych środków transportu niż samochód w celu ochrony środowiska. Zadbaliśmy także o nasze najbliższe środowisko czyli teren wokół szkoły. Wszyscy uczniowie wraz z opiekunami porządkowali klomby, lasek oraz skalniaki.

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Życzę zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja".

Dyrektor szkoły.
WYNIKI KONKURSU NA PALMĘ WIELKANOCNĄ
INFORMACJE
KLASY IV-VIII

I MIEJSCE - Maciej Oukal
II MIEJSCE - Nikola Trojak
III MIEJSCE - Sebastian Byrski

WYRÓŻNIENIA: Zuzanna Migdał, Magdalena Migdał, Mateusz Otręba, Mateusz Miśkiewicz

KLASY I-II


I MIEJSCE Franciszek Dyksy
II MIEJSCE Wiktoria Bubula
III MIEJSCE Bartłomiej Widera

WYRÓŻNIENIA: Alan Włoch, Patryk Machura, Igor Stypa, Julia Pleban, Jakub Głębocki

GRATULUJEMY!

WIELKANOCNY PORANEK
IMPREZY
11 kwietnia br. w naszej szkole odbył się poranek wielkanocny, który wprowadził nas w atmosferę Świąt Wielkiej Nocy. Program artystyczny na tę okazję przygotowali uczniowie klasy V i dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z opiekunami. Podczas występu przypomnieliśmy sobie zwyczaje i tradycje związane z tymi najważniejszymi świętami w roku. Uczniowie opowiadali o malowaniu pisanek, świątecznym śniadaniu i polewaniu wodą, czyli o śmigusie-dyngusie. Najmłodsi "aktorzy" zaprezentowali się w tańcu z wykorzystaniem palm wielkanocnych oraz pięknie recytowali wiersze. Po części artystycznej Pani Dyrektor złożyła wszystkim zgromadzonym życzenia i zaprosiła całą społeczność szkolną na wielkanocne śniadanie.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA PALMĘ WIELKANOCNĄ ODBĘDZIE SIĘ W NIEDZIELĘ PALMOWA W KOŚCIELE
Strona 4 z 70 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Copyright Rafał Kowalczyk © 2007