STRONA GŁÓWNA
Marzec 21 2019 06:40:34   
Projekty
Nawigacja
REFORMA EDUKACJI

ODDZIAŁY
  KLASA 1
  KLASA 2
  KLASA 4
  KLASA 5
  KLASA 6
  KLASA 7
  KLASA 8
  ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
  ŚWIETLICA SZKOLNA
  BIBLIOTEKA SZKOLNA

NASZA SZKOŁA
  STRONA GŁÓWNA
  KONTAKT
  GALERIA
  HISTORIA
  ZDJĘCIA ARCHIWALNE
  PUBLIKACJE
  NAUCZYCIELE
  EDUBLOG RUDNIKI
  RADA RODZICÓW
  WYCHOWAWCY
  WSPOMNIENIA
  POSADŻ DRZEWKO
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2018/2019
  ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA
  PLAN LEKCJI 2018/19

STREFA RODZICA

SAMORZĄD

DOKUMENTY SZKOLNE

JUBILEUSZE

ROK DLA NIEPODLEGŁEJ

SPONSORZY I PRZYJACIELE SZKOŁY

WOLONTARIAT

REKRUTACJA

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
KOMUNIKAT O JAKOŚCI POWIETRZA
INFORMACJEKOMUNIKAT O JAKOŚCI POWIETRZA W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM

POWIADOMIENIE

POWIADOMIENIE
ZEBRANIA Z RODZICAMI
INFORMACJE

ZEBRANIA Z RODZICAMI ODBĘDĄ SIĘ 31 STYCZNIA O GODZINIE 17:00
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

APEL HISTORYCZNY
INFORMACJE
Dzisiejszy apel został poświęcony powstaniu styczniowemu, które miało miejsce 22 stycznia 1863. Najstarsi uczniowie naszej szkoły przypomnieli najważniejsze fakty historyczne związane z tym wydarzeniem. Pani Dyrektor ogłosiła, że 7 lutego odbędzie się bal karnawałowy dla wszystkich uczniów. Zabawa będzie utrzymana w klimacie bajkowym, także zachęcamy wszystkich do przebrania się za ulubioną postać z bajki lub filmu. Uczeń klasy II Miłosz Marzec rozwija swoje zainteresowania na treningach jujitsu. Dzisiaj wszyscy gratulowaliśmy mu zdobycia brązowego medalu na zawodach.
ZAPROSZENIE
IMPREZY
OFERTA WYJAZDU NA FERIE ZIMOWE
INFORMACJE
Oferta wyjazdu na ferie zimowe 2019 organizowane przez Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych

Oferta jest przeznaczona dla dzieci rolników do 16 roku życia (urodzonych po 1 stycznia 2003 r.), których rodzice, bądź jedno z rodziców/prawny opiekun podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników KRUS
(jednocześnie na ubezpieczenie emerytalno – rentowe oraz wypadkowe,
chorobowe i macierzyńskie) lub pobiera rentę bądź emeryturę z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Termin wypoczynku zimowego

15.02.2019 r. - 24.02.2019 r.

Dopłata do ferii zimowych to 399,00 zł + koszty transportu 180,00zł


OŚWIADCZENIE O WYRAŻENIU ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH

KARTA KWALIFIKACYJNA

FERIE ZIMOWE 2019
LEKCJA HISTORYCZNA
NAUKA
Uczniowie naszej szkoły wzięli dzisiaj udział w niezwykłej lekcji historycznej "Ku Niepodległej". Pokaz historyczny przygotowała grupa artystyczna "Rekonstrukto". Prowadzący lekcję opowiedzieli nam jak bohaterowie walczyli o wolność dążąc do niepodległości Polski. Uczniowie powtórzyli wiadomości historyczne na temat powstania kościuszkowskiego, okresu Księstwa Warszawskiego, powstania listopadowego, styczniowego oraz I wojny światowej. Ochotnicy mieli okazję przymierzyć stroje z epoki oraz obejrzeć kolekcje replik broni używanych przez powstańców. Dowiedzieliśmy się także jaka rolę pełniły kobiety podczas gdy mężczyźni walczyli na froncie. Lekcja cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów, którzy poprzez aktywny udział w zajęciach utrwalili wiedzę historyczną.
ZIMOWE ZABAWY
INFORMACJE
Dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym nasi uczniowie mogli spędzić dzisiaj lekcje wychowania fizycznego na szkolnym podwórku. Młodsze klasy zjeżdżały z górki na "jabłkach" i dokarmiały ptaki. Starsze klasy urządziły bitwę na śnieżki.
DYPLOM "REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ"
INFORMACJE

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy dyplom za wspólne odśpiewanie hymnu narodowego w ramach akcji
"Rekord dla Niepodległej"
NOWOROCZNY APEL
INFORMACJENa pierwszym w tym roku apelu noworocznym Pani Dyrektor złożyła wszystkim uczniom życzenia noworoczne oraz ogłosiła kilka istotnych spraw dotyczących życia szkoły. Rok 2019 został ogłoszony Rokiem Stanisława Moniuszki. W związku z 200. rocznicą urodzin kompozytora oddamy hołd „wybitnemu artyście, który swoje życie i twórczość poświęcił krzewieniu polskiej muzyki – stawiając go za wzór patriotyzmu”.
Karnawałowy Dzień Babci i Dziadka odbędzie się 23 stycznia 2019 w remizie OSP w Rudnikach o godzinie 16:00.Wszyscy uczniowie przygotowują program artystyczny dla swoich babć i dziadków. Pani Dyrektor zaapelowała o rozwagę podczas zimowych zabaw na śniegu i lodzie oraz o dokarmianie ptaków podczas zimy.
Pani Renata Hamerlik ogłosiła wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOCUS-AUTUMN 2018, który miał miejsce w listopadzie ubiegłego roku. W klasie V udział wzięło 6 uczniów i najwyższy wynik uzyskała Zuzanna Migdał. W klasie VI konkurowało ze sobą 3 uczniów i najlepszy okazał się Mateusz Otręba. W klasie VII do konkursu przystąpiło również 3 uczniów i najlepiej napisał test Maciej Bomba. W klasie VIII do konkursu zgłosiło się 6 uczniów i najlepszy wynik uzyskał Jakub Piwek. Serdecznie gratulujemy sukcesów i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.
"Sto lat" zaśpiewaliśmy solenizantom z grudnia i stycznia.
SKRZYNKA DOBRYCH ŻYCZEŃ
INFORMACJE
W ostatni dzień nauki przed świętami Bożego Narodzenia otworzyliśmy naszą szkolną skrzynkę dobrych życzeń, która zapełniała się przez cały grudzień. Uczniowie losowali kartki z życzeniami, które przekażą swoim bliskim, sąsiadom lub nieznajomym. Do szkoły wracamy w Nowym Roku 2 stycznia 2019.
WESOŁYCH ŚWIĄT
Radosnych świąt Bożego Narodzenia przeżytych
w gronie rodziny i przyjaciół. Ciepła, wiary
i życzliwości, a w Nowym 2019 Roku
samych szczęśliwych i pięknych dni

życzą Dyrektor Szkoły, Grono Pedagogiczne
i Uczniowie.

Strona 3 z 65 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Copyright Rafał Kowalczyk © 2007