STRONA GŁÓWNA
Luty 18 2020 06:57:09   
Projekty


Nawigacja
REFORMA EDUKACJI

ODDZIAŁY
  KLASA 1
  KLASA 2
  KLASA 3
  KLASA 4
  KLASA 5
  KLASA 6
  KLASA 7
  KLASA 8
  ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
  ŚWIETLICA SZKOLNA
  BIBLIOTEKA SZKOLNA

NASZA SZKOŁA
  STRONA GŁÓWNA
  KONTAKT
  GALERIA
  HISTORIA
  ZDJĘCIA ARCHIWALNE
  PUBLIKACJE
  NAUCZYCIELE
  EDUBLOG RUDNIKI
  RADA RODZICÓW
  WYCHOWAWCY
  WSPOMNIENIA
  POSADŻ DRZEWKO
  ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA
  PLAN LEKCJI 2019/2020
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

STREFA RODZICA

SAMORZĄD

DOKUMENTY SZKOLNE

JUBILEUSZE

ROK DLA NIEPODLEGŁEJ

SPONSORZY I PRZYJACIELE SZKOŁY

WOLONTARIAT

REKRUTACJA

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA

AKTYWNA TABLICA

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
PRZYGOTOWANIA DO SZKOLNEJ WIGILII
INFORMACJE

Przygotowania do Szkolnej Wigilii trwają... Nasze klasy przybrały świąteczny wygląd. Najmłodsi uczniowie udekorowali już pierniczki.
SZKOLNA CHOINKA
INFORMACJE
W naszej szkole nastrój świąteczny zagościł już na dobre. Dzisiaj uroczyście przywitaliśmy szkolną, żywą choinkę. Uczniowie klasy VI przeczytali wszystkim zgromadzonym "Legendę o choince". Teraz z niecierpliwością czekamy na Szkolną Wigilię. Zaśpiewaliśmy tradycyjne "Sto lat" uczniom, którzy obchodzą swoje urodziny w grudniu. Pani Dyrektor rozdała dyplomy i nagrody uczniom klas młodszych, którzy uczestniczyli w zajęciach językowo-twórczych z języka angielskiego na świetlicy szkolnej i środowiskowej.

Miło nam poinformować, że społeczność szkolna stanęła na wysokości zadania i udało nam się przygotować "Szlachetna paczkę "dla rodziny z naszej gminy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za zaangażowanie w akcję!


Uczniowie klasy V, VI i VII obejrzeli dzisiaj przedstawienie pt.: „Staś i Zła Noga” przygotowane w ramach projektu iTeatr TVP przez Teatr Śląski i Śląski Teatr Lalki i Aktora ATENEUM w Katowicach. Nasze dzieci za pośrednictwem kodowanej transmisji internetowej oglądały spektakl na żywo w tym samym czasie, co kilkadziesiąt tysięcy uczniów w całej Polsce.
WIZYTA W TEATRZE
WYJAZDY
6 grudnia uczniowie klasy VII i VIII obejrzeli spektakl pt.: "Balladyna" przedstawiony przez aktorów z Krakowskiej Agencji Artystycznej w MOK w Zawierciu.
RAZEM NA ŚWIĘTA
INFORMACJE
Nasza szkoła przyłączyła się do akcji "Razem na Święta". W ramach przedsięwzięcia nasi uczniowie przygotują świąteczne kartki z życzeniami.
WIZYTA MIKOŁAJA
IMPREZY
Chociaż za oknami brak śniegu nastrój świąteczny w naszej szkole gości już od pierwszych dni grudnia.
Dzisiaj, czyli 6-go grudnia panował u nas szczególny nastrój, gdyż - zgodnie z tradycją – gościliśmy świętego Mikołaja. Dotarł On do szkoły z workiem pełnym słodkości i prezentów, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane twarze, zwłaszcza najmłodszych dzieci potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie go oczekują.
W tym wyjątkowym dniu „mikołajowe" czapki przyozdabiały głowy całej społeczności szkolnej, a podczas przerw międzylekcyjnych rozbrzmiewały świąteczne piosenki.
Serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi Gminy Włodowice,Radnym i rodzicom za pomoc w zorganizowaniu dzisiejszej imprezy mikołajkowej.
PRÓBNE EGZAMINY
INFORMACJE
PRÓBNE EGZAMINY ÓSMOKLASISTY ODBĘDĄ SIĘ W DNIACH:

11.12.2019 (ŚRODA) - JĘZYK POLSKI
12.12.2019 (CZWARTEK) JĘZYK ANGIELSKI
13.12.2019 (PIĄTEK) MATEMATYKA
XVIII FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ
INFORMACJE
Uczeń Igor Stypa z klasy II i uczennica klasy III Wiktoria Wójcik reprezentowali dzisiaj naszą szkołę na XVIII FESTIWALU PIOSENKI DZIECIĘCEJ dla klas I-III "Piosenka jest dobra na wszystko" we Włodowicach. Uczniowie otrzymali wyróżnienia, dyplomy oraz nagrody.
SZLACHETNA PACZKA
INFORMACJE
Rozpoczął się czas adwentu. Czas oczekiwania i budzenie w sobie dobra, miłości i niesienia pomocy. Nasza społeczność szkolna przyłączyła się do tych szlachetnych dzieł poprzez przygotowanie świątecznej paczki dla rodziny z naszej gminy - dary składamy do 11 grudnia. Przystąpimy także do akcji "Razem na święta" poprzez przygotowanie świątecznych kartek.
W piątek 6 grudnia zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie ze św.Mikołajem w świetlicy szkolnej o godzinie 14:30. Współorganizatorami imprezy są pan Wójt Adam Szmukier, Radni Gminy Włodowice, KGW oraz Rada Rodziców.
OCEANARIUM
INFORMACJE
W dniu 29.11.2019 r. uczniowie naszej szkoły odbyli fascynującą podróż w głąb oceanu. Było to możliwe dzięki wizycie Mobilnego Oceanarium. Zanim jednak zanurkowali w oceanie wzięli udział w pogadance na temat darów oceanu. Uczniowie przebywali w specjalnej kopule, gdzie odbywała się projekcja 3D. Dzięki temu odnieśli wrażenie jakby pływali w oceanie pośród rafy koralowej i jej barwnych mieszkańców.SZKOLNE ANDRZEJKI
IMPREZY
W dniu 28.11.2019 uczniowie naszej szkoły bawili się na dyskotece andrzejkowej. Nie zabrakło tradycyjnych zabaw i wróżb oraz aktualnych przebojów muzyki rozrywkowej. Tego samego wieczoru miał miejsce kiermasz świąteczny. Uczniowie wraz z rodzicami mogli kupić nasze rękodzieła, które będą niezwykłą ozdobą na nadchodzące święta.
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
INFORMACJE
Dzień Pluszowego Misia to zawsze wyjątkowy dzień w naszej szkole. Uczniowie klas I-III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego oddali szacunek swojej ulubionej zabawce poprzez wiersze, piosenki i humorystyczne scenki.Przypomnieliśmy sobie także niezwykłą historię związaną z powstaniem maskotki. Pluszowy Miś chronił dzisiaj starszych uczniów przed pytaniem. Podczas przerwy śniadaniowej dzieci częstowały się przysmakiem Kubusia Puchatka czyli miodem. Na szkolnej świetlicy odbyły się warsztaty muzyczno-plastyczne poświęcone misiom. Uczniowie rozwiązywali także "misiowe" rebusy.
Na dzisiejszym apelu zaśpiewaliśmy "Sto lat" dzieciom urodzonym w miesiącu listopadzie. Pani Dyrektor przypomniała najważniejsze ogłoszenia na nadchodzący tydzień.

26 XI 2019 DZIEŃ KAKAO
28 XI 2019 GODZINA 17:00 ZEBRANIE Z RODZICAMI
28 XI 2019 GODZINA 16:00 SZKOLNE ANDRZEJKI DLA KLAS V-VIII
29 XI 2019 OCEANARIUM
Strona 3 z 76 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Copyright Rafał Kowalczyk © 2007