STRONA GŁÓWNA
Listopad 23 2020 19:30:18   
ProjektyNawigacja
REFORMA EDUKACJI

ODDZIAŁY
  KLASA 1
  KLASA 2
  KLASA 3
  KLASA 4
  KLASA 5
  KLASA 6
  KLASA 7
  KLASA 8
  ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
  ŚWIETLICA SZKOLNA
  BIBLIOTEKA SZKOLNA

NASZA SZKOŁA
  STRONA GŁÓWNA
  KONTAKT
  GALERIA
  HISTORIA
  ZDJĘCIA ARCHIWALNE
  PUBLIKACJE
  NAUCZYCIELE
  EDUBLOG RUDNIKI
  RADA RODZICÓW
  WYCHOWAWCY
  WSPOMNIENIA
  POSADŻ DRZEWKO
  ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA
  PLAN LEKCJI 2020/2021
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

STREFA RODZICA

SAMORZĄD

DOKUMENTY SZKOLNE

JUBILEUSZE

ROK DLA NIEPODLEGŁEJ

SPONSORZY I PRZYJACIELE SZKOŁY

WOLONTARIAT

REKRUTACJA

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA

AKTYWNA TABLICA

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
DZIEŃ PAPIESKI
INFORMACJE
POWRÓT DO SZKOŁY Z LAKMĄ
INFORMACJEUczniowie klas młodszych przystąpili do projektu "Powrót do szkoły z Lakmą".
Podczas zajęć uczniowie będą się uczyć jak dbać o najbliższe otoczenie by było czyste i korzystnie wpływało na nasze zdrowie. Na ostatnim apelu dzieci otrzymały materiały promocyjne.
DZIEŃ ZWIERZAKA
PROJEKTY
DOŁĄCZENIE SZKOŁY DO G SUITE
INFORMACJEInformujemy, że dołączyliśmy szkołę w Rudnikach do usługi Google Gsuite. Dzięki temu zwiększamy możliwości wykorzystania technologii informacyjnych na zajęciach, wzajemnej współpracy oraz jesteśmy lepiej przygotowani do ewentualnego nauczania zdalnego bądź hybrydowego. Uczniom oraz pracownikom szkoły zostały założone konta e-mail dołączone do domeny szkoły. Uczniowie otrzymają w tym tygodniu loginy i hasła do nowych kont. Przez znajomość loginu i hasła rodzice mają prawo kontrolować aktywność swoich dzieci na tych kontach w sposób zależny od wieku dziecka i jego indywidualnych predyspozycji.
DZIEŃ CHŁOPAKA 2020
IMPREZY Dzień Chłopaka to święto, które każdego roku zdobywa coraz większą popularność. Nie jest jeszcze tak rozpoznawalne jak Dzień Mężczyzny, ale jest świetną okazją do tego, aby docenić wszystkich panów. Nasze uczennice obdarowały dzisiaj swoich kolegów upominkami i złożyły im życzenia. Przewodnicząca SU-Anna Stypa przeprowadziła plebiscyt na najfajniejszych chłopaków. W oddziale przedszkolnym został nim Oskar Gorlewicz, w klasie I wygrał Paweł Szczygieł, w klasie II Ksawery Dobosz, w klasie III Wojciech Sikora, w klasie IV Alan Włoch, w klasie VI Michał Widera, w klasie VII Marcel Piwek, a w klasie VIII Adam Drzewiecki.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym chłopakom!
"Sto lat" zaśpiewaliśmy wszystkim chłopcom oraz uczniom, którzy obchodzili urodziny we wrześniu.
Ubezpieczenie Szkolne Twoje Dziecko – link do formularza
INFORMACJELink do formularza elektronicznego, który umożliwi
dołączenie dziecka do ubezpieczenia
:

Ulotka Twoje Dziecko
Deklaracja Twoje Dziecko
OC nauczycieli
POWITANIE JESIENI
NAUKA Na dzisiejszym apelu powitaliśmy nową porę roku -JESIEŃ. 23 września to nie tylko pierwszy dzień kalendarzowej jesieni ale także Dzień Spadającego Liścia. Uczniowie klasy II wprowadzili nas w jesienny nastrój swoim występem na temat jesieni. O jesiennych miesiącach opowiedzieli nam uczniowie klasy VIII. Dowiedzieliśmy się też kilku ciekawostek na temat aktualnej pory roku. Mamy nadzieję, że tak miło powitana jesień nie będzie smutna, nudna i zimna, ale piękna, barwna, ciepła i bogata w jesienne skarby! Tradycją w naszej szkole jest Dzień Pieczonego Ziemniaka, który udało nam się świętować w tym roku na szkolnym podwórku dzięki pięknej pogodzie. I tak pożegnaliśmy lato ...
SPRZĄTANIE ŚWIATA 2020
PROJEKTY Nasza szkoła przyłączyła się dzisiaj do akcji ekologicznej "Sprzątanie świata-Polska". Tegoroczna edycja upłynie pod hasłem "Plastik?Rezygnuje.Redukuję.Segreguję". Czwartoklasiści przypomnieli nam idee akcji oraz udzielili cennych rad jak dbać o nasze środowisko. Nasi uczniowie posprzątali teren wokół szkoły i segregowali śmieci. Po pracowitym dniu wszyscy częstowaliśmy się kiełbaskami. Zachęcamy do prawidłowej, odpowiedzialnej segregacji plastiku w gospodarstwach domowych oraz do rezygnacji z plastiku tam, gdzie jest to możliwe. W dzisiejszych czasach trudno jest wyeliminować plastik z naszego codziennego życia, ale możemy zminimalizować jego szkodliwy wpływ na nasze zdrowie.
POWSZECHNY SPIS ROLNY 2020
INFORMACJE Od 1 września do 30 listopada 2020 r. (według stanu w dniu 1 czerwca 2020 r.) na terytorium Polski przeprowadzany jest Powszechny Spis Rolny 2020. Udział w spisie jest obowiązkowy. Obowiązek realizacji spisów nakłada na państwa członkowskie Unii Europejskiej rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady, jak również wynika on z rekomendacji FAO, zawartych w dokumencie pn. Światowy program spisów rolnych rundy 2020 r. Spis jest przeprowadzany w gospodarstwach rolnych: * osób fizycznych (gospodarstwach indywidualnych), * osób prawnych, * jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej. Rolnicy mogą udzielić informacji o gospodarstwach rolnych: - poprzez samospis internetowy przeprowadzony za pośrednictwem interaktywnej aplikacji, dostępnej pod adresem https://spisrolny.gov.pl - telefonicznie - dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 9999 Z użytkownikami gospodarstw rolnych, którzy nie mogą się spisać samodzielnie skontaktują się rachmistrzowie spisowi. Kontakt bezpośredni z rachmistrzem będzie uwarunkowany sytuacją epidemiczną. Spisy, tak jak wszystkie prowadzone przez GUS badania statystyczne,realizowane są z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa, w oparciu o nowoczesne techniki teleinformatyczne. Wszystkie zebrane od respondentów dane objęte są tajemnicą statystyczną. Dane pozyskane podczas spisów mogą być wykorzystywane wyłącznie do opracowań, zestawień i analiz statystycznych oraz do aktualizacji operatów do badań statystycznych prowadzonych przez służby statystyki publicznej. Udostępnianie lub wykorzystywanie danych uzyskanych w spisach dla innych niż podane celów jest zabronione, pod rygorem odpowiedzialności karnej. Zachęcamy do włączenia się w popularyzację Powszechnego Spisu Rolnego 2020
WRZEŚNIOWY APEL
INFORMACJE
Na dzisiejszym apelu uczciliśmy 81 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Uczniowie klasy VIII przypomnieli nam fakty historyczne, które miały miejsce we wrześniu 1939 roku. Uczeń Adam Drzewiecki recytował wiersz pt."Pieśń o żołnierzach z Westerplatte" Konstantego Idefonsa Gałczyńskiego.
Poznaliśmy skład nowego Samorządu Uczniowskiego.
Przewodniczącą szkolnego SU została Anna Stypa z klasy VI.
Zastępca: Mateusz Otręba klasa VIII
Członek: Nikodem Drabek klasa VII
Członek: Adam Drzewiecki klasa VIII
Opiekunem SU jest pani Magdalena Latusek.
W najbliższy czwartek weźmiemy udział w akcji "Sprzątanie świata".
ZEBRANIA Z RODZICAMI
INFORMACJE
SERDECZNIE ZAPRASZAMY RODZICÓW NA ZEBRANIA W DNIU 24 WRZEŚNIA (CZWARTEK) O GODZINIE 17:00. ZE WZGLĘDU NA SYTUACJĘ EPIDEMICZNĄ NIE BĘDZIE SPOTKANIA OGÓLNEGO.
PODCZAS ZEBRANIA OBOWIĄZUJĄ ZASADY DEZYNFEKCJI RĄK, ZASŁANIANIA UST I NOSA ORAZ ZACHOWANIA DYSTANSU SPOŁECZNEGO.

KLASA VII ZEBRANIE W SALI NR 19
KLASA VIII ZEBRANIE W SALI NR 20
POZOSTAŁE KLASY BEZ ZMIAN
Strona 3 z 86 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Copyright Rafał Kowalczyk © 2007