STRONA GŁÓWNA
Luty 18 2020 09:00:00   
Projekty


Nawigacja
REFORMA EDUKACJI

ODDZIAŁY
  KLASA 1
  KLASA 2
  KLASA 3
  KLASA 4
  KLASA 5
  KLASA 6
  KLASA 7
  KLASA 8
  ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
  ŚWIETLICA SZKOLNA
  BIBLIOTEKA SZKOLNA

NASZA SZKOŁA
  STRONA GŁÓWNA
  KONTAKT
  GALERIA
  HISTORIA
  ZDJĘCIA ARCHIWALNE
  PUBLIKACJE
  NAUCZYCIELE
  EDUBLOG RUDNIKI
  RADA RODZICÓW
  WYCHOWAWCY
  WSPOMNIENIA
  POSADŻ DRZEWKO
  ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA
  PLAN LEKCJI 2019/2020
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

STREFA RODZICA

SAMORZĄD

DOKUMENTY SZKOLNE

JUBILEUSZE

ROK DLA NIEPODLEGŁEJ

SPONSORZY I PRZYJACIELE SZKOŁY

WOLONTARIAT

REKRUTACJA

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA

AKTYWNA TABLICA

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
SERCE ZA ODWAGĘ
INFORMACJE W grudniu 2019 uczniowie naszej szkoły w ramach działań Szkolnego Wolontariatu wykonali kartki świąteczne, które zostały wysłane i brały udział w IV edycji ogólnopolskiej akcji przedświątecznej „Serce za Odwagę”. Kartki przygotowane przez dzieci sprawiły ogromną radość Powstańcom Warszawskim i Żołnierzom Podziemia Niepodległościowego.
SPOTKANIE Z PANEM WÓJTEM
PROJEKTY W tym tygodniu w naszej szkole odbywają się zajęcia z cyklu „Bezpieczne ferie”. W dniu 14 stycznia br. w świetlicy szkolnej miało miejsce ważne i miłe spotkanie, na którym gościliśmy pana Wójta Adama Szmukiera i pana Stanisława Ibeka oraz absolwentów naszej szkoły. Był to czas dzielenia się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami związanymi z codziennym życiem w naszej “małej ojczyźnie”. Padło także wiele sugestii i ciekawych pomysłów związanych z przyszłością naszej miejscowości.
BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE
INFORMACJE Na ostatnim apelu w tym semestrze klasa III przypomniała nam zasady bezpiecznego zimowego wypoczynku. Samorząd Uczniowski dokonał podsumowania naszych działań w I semestrze roku szkolnego 2019/2020. Pani Dyrektor pogratulowała uczniom sukcesów edukacyjnych i życzyła udanych i bezpiecznych ferii. Nie zapomnieliśmy zaśpiewać "Sto lat" styczniowym solenizantom. SPRAWOZDANIE ZA I SEMESTR 2019/2020
BEZPIECZNE FERIE
CERTYFIKAT
ZEBRANIA Z RODZICAMI
INFORMACJE
ZAPRASZAMY NA ZEBRANIA Z RODZICAMI 09.01.2020 O GODZINIE 16:30
WESOŁYCH ŚWIĄT
Grafikę wykonał uczeń klasy 6 Maksymilian Biegus
SPOTKANIE WIGILIJNE
IMPREZY W dniu 19 grudnia br. spotkaliśmy się na wieczorze wigilijnym w naszej szkole. Gościliśmy tego wieczoru księdza proboszcza Stanisława Styczyńskiego, panią Sołtys Rudnik, panią Radną, panią Dorotę Wnuk wraz ze skautami jurajskimi, Radę Rodziców oraz mieszkańców naszej miejscowości. Świąteczne przedstawienie obfitowało w piękne kolędy, piosenki i wiersze w wykonaniu naszych uczniów. Program artystyczny wprowadził nas w świąteczny nastrój i przypomniał, aby otwierać serce na drugiego człowieka i zgodnie ze staropolskim zwyczajem pozostawić puste miejsce przy wigilijnym stole. Do życzeń naszych uczniów przyłączyła się Pani Dyrektor oraz zaproszeni goście. Skauci jurajscy przekazali nam światełko betlejemskie, które uczestnicy uroczystości mogli zabrać do domu. Po części artystycznej wszyscy udaliśmy się do świetlicy szkolnej, aby podzielić się opłatkiem, złożyć sobie świąteczne życzenia i spróbować wigilijnych potraw.
TEATR W NASZEJ SZKOLE
INFORMACJE Nasi uczniowie obejrzeli dzisiaj przedstawienie teatralno-profilaktyczne w wykonaniu aktorów z Teatru Kurtyna z Krakowa. Trzech uczniów z klasy VII reprezentowało dzisiaj naszą szkołę na konkursie języka angielskiego "Christmas Time" w szkole podstawowej nr 11 w Zawierciu.W konkursie wzięło udział 9 szkół i 19 uczniów. Miło nam poinformować że uczeń Mateusz Miśkiewicz zajął II miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.
GRATULUJEMY !
SZKOLNA WIGILIA
INFORMACJE
SPOTKANIE WIGILIJNE ODBĘDZIE SIĘ 19.12.2019 O GODZINIE 16:30
ZAPRASZAMY
SZKOLNY APEL
INFORMACJE Na dzisiejszym apelu nasi uczniowie przedstawili recenzje książek, które przeczytali i zachęcili swoich kolegów i koleżanki do odwiedzania szkolnej biblioteki. Prezentacja utworów była częścią projektu biblioteki szkolnej "Kocham czytać" w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Pani Dyrektor zaprosiła uczniów na przedstawienie pt. „Świąteczna gorączka Olafa”, które odbędzie się 17 grudnia o godz. 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury we Włodowicach.
Strona 2 z 76 < 1 2 3 4 5 > >>
Copyright Rafał Kowalczyk © 2007