STRONA GŁÓWNA
Marzec 21 2019 07:13:27   
Projekty
Nawigacja
REFORMA EDUKACJI

ODDZIAŁY
  KLASA 1
  KLASA 2
  KLASA 4
  KLASA 5
  KLASA 6
  KLASA 7
  KLASA 8
  ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
  ŚWIETLICA SZKOLNA
  BIBLIOTEKA SZKOLNA

NASZA SZKOŁA
  STRONA GŁÓWNA
  KONTAKT
  GALERIA
  HISTORIA
  ZDJĘCIA ARCHIWALNE
  PUBLIKACJE
  NAUCZYCIELE
  EDUBLOG RUDNIKI
  RADA RODZICÓW
  WYCHOWAWCY
  WSPOMNIENIA
  POSADŻ DRZEWKO
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2018/2019
  ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA
  PLAN LEKCJI 2018/19

STREFA RODZICA

SAMORZĄD

DOKUMENTY SZKOLNE

JUBILEUSZE

ROK DLA NIEPODLEGŁEJ

SPONSORZY I PRZYJACIELE SZKOŁY

WOLONTARIAT

REKRUTACJA

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
PODZIĘKOWNIE
INFORMACJE
UCZNIOWIE KLAS 0-II WZIĘLI UDZIAŁ W AKCJI "BEZPIECZNI PO ZMIERZCHU", W RAMACH EDUKACJI - BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE

REKRUTACJA

ZARZĄDZENIE

REKRUTACJA 2019/2020
REKRUTACJA
INFORMACJE
REKRUTACJA 2019/2020

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rudnikach prosi rodziców dzieci przyszłego
oddziału przedszkolnego oraz klasy I szkoły podstawowej o zgłoszenie się do
sekretariatu szkoły po odbiór:
- wniosku o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego.

Dzieci kontynuujące edukację w naszej szkole otrzymają wnioski o kontynuacji w oddziale.

Karty zgłoszenia dziecka do klasy I szkoły podstawowej (dla dzieci z obwodu szkoły) albo
wniosku o przyjęcie dziecka do klasy I szkoły podstawowej (dla dzieci spoza obwodu szkoły)
w celu rozpoczęcia rekrutacji na rok szkolny 2019/2020.

Informacje dotyczące rekrutacji wraz z wnioskami znajdują się w zakładce REKRUTACJA
BEZPIECZNE FERIE
ZABAWA KARNAWAŁOWA
IMPREZY

ZABAWA KARNAWAŁOWA DLA NASZYCH UCZNIÓW ODBĘDZIE SIĘ 7 LUTEGO W GODZINACH 14:00-17:00 SERDECZNIE ZAPRASZAMY

WYCIECZKA DO KATOWIC
WYJAZDY
30 stycznia br. uczniowie klasy VII i VIII udali się wraz z nauczycielami na wycieczkę szkolną do Katowic. Głównym punktem programu była wizyta w gmachu Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Zarówno siedziba NOSPR jak i sam koncert symfoniczny zrobił na nas ogromne wrażenie. Szkolny koncert edukacyjny, którego wysłuchaliśmy nosił tytuł "Polska w muzyce cudzoziemców". Po doznaniach artystycznych w NOSPR udaliśmy się do mieszczącego się w pobliżu Muzeum Śląskiego, w którym obejrzeliśmy wystawy stałe i czasowe min. Galerię śląskiej sztuki sakralnej, wystawę „Światło historii. Górny Śląsk na przestrzeni dziejów”, wystawę „Laboratorium przestrzeni teatralnych. Przeszłość w teraźniejszości”. Zarówno Muzeum Śląskie jak i NOSPR powstały na terenach poprzemysłowych i tworzą wraz z Międzynarodowym Centrum Kongresowych Strefę Kultury. Na terenach pokopalnianych powstało w Katowicach jedno z największych centrów handlowo-usługowo-rozrywkowych w Polsce- Silesia City Center, które również mieliśmy okazje poznać podczas tej wycieczki. Wszyscy zmęczeni, ale bogatsi o nowe doświadczenia wróciliśmy bezpiecznie do Rudnik.
KOMUNIKAT O JAKOŚCI POWIETRZA
INFORMACJEKOMUNIKAT

KOMUNIKAT
PODSUMOWANIE SEMESTRU
NAUKA

Mimo iż ferie zimowe rozpoczynają się dopiero 11 lutego, to my już podsumowaliśmy naszą pracę w mijającym semestrze. Na poniedziałkowym apelu Pani Dyrektor wraz z opiekunem SU panią Moniką w imieniu wszystkich nauczycieli pogratulowała sukcesów edukacyjnych naszym uczniom. Nie zapomnieliśmy także o styczniowych solenizantach, którym złożyliśmy życzenia i zaśpiewaliśmy "Sto lat". Zapraszamy do zapoznania się za sprawozdaniem za mijający semestr.

SPRAWOZDANIE
SPOTKANIE Z POLICJANTEM
INFORMACJE
W dniu 24 stycznia br. uczniowie naszej szkoły oraz przedszkolaki gościli na zajęciach panią policjantkę i pana dzielnicowego. Tematem spotkania była odpowiedzialność prawna nieletnich, konsekwencje cyberprzemocy oraz bezpieczeństwo podczas zimowego wypoczynku na zamarzniętych akwenach wodnych i na stokach.
DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2019
IMPREZY
Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków.
To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Ta wspaniała szkolna impreza odbyła się w tym roku dzięki życzliwości p. prezesa Grzegorza Maciążka w remizie OSP w dniu 23.01.2019r. Na wstępie pani Dyrektor przywitała wszystkich Szanownych Gości ciepłymi słowami. Dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami  przygotowały piękny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, inscenizacja bajki pt. „Ambaras w bajkowym lesie”, skecze związane tematycznie z tymże świętem, układy taneczne w wykonaniu dzieci z klasy pierwszej i drugiej.
W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Frekwencja jak co roku dopisała- było sto babć i dziadków. Rodzice dzieci przygotowali poczęstunek w postaci ciasta, kawy i herbaty. Dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki z życzeniami i drobne upominki. Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnego zaśpiewania piosenki i wykonały sobie pamiątkowe zdjęcia. Słowa zachwytu i gratulacje z pociech oraz serdeczne życzenia dla wszystkich Babć i Dziadków złożył p. wójt Adam Szmukier. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, teatr i skecze  mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.
PODZIĘKOWANIE
INFORMACJE

Wyrażam słowa serdecznych podziękowań za udział i przygotowanie pięknej uroczystości :wszystkim przybyłym na naszą uroczystość Babciom i Dziadkom, Sz.P. Wójtowi Adamowi Szmukierowi, prezesowi OSP Grzegorzowi Maciążkowi,p. Stanisławie Koniecznej, wszystkim zaangażowanym rodzicom z przewodniczącą Rady Rodziców Aleksandrą Parzysz, oraz nauczycielom i dzieciom.
Dyrektor szkoły

Strona 2 z 65 < 1 2 3 4 5 > >>
Copyright Rafał Kowalczyk © 2007