STRONA GŁÓWNA
Listopad 23 2020 20:48:37   
ProjektyNawigacja
REFORMA EDUKACJI

ODDZIAŁY
  KLASA 1
  KLASA 2
  KLASA 3
  KLASA 4
  KLASA 5
  KLASA 6
  KLASA 7
  KLASA 8
  ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
  ŚWIETLICA SZKOLNA
  BIBLIOTEKA SZKOLNA

NASZA SZKOŁA
  STRONA GŁÓWNA
  KONTAKT
  GALERIA
  HISTORIA
  ZDJĘCIA ARCHIWALNE
  PUBLIKACJE
  NAUCZYCIELE
  EDUBLOG RUDNIKI
  RADA RODZICÓW
  WYCHOWAWCY
  WSPOMNIENIA
  POSADŻ DRZEWKO
  ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA
  PLAN LEKCJI 2020/2021
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

STREFA RODZICA

SAMORZĄD

DOKUMENTY SZKOLNE

JUBILEUSZE

ROK DLA NIEPODLEGŁEJ

SPONSORZY I PRZYJACIELE SZKOŁY

WOLONTARIAT

REKRUTACJA

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA

AKTYWNA TABLICA

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
PLAN LEKCJI
INFORMACJEAKTUALNY PLAN LEKCJI DLA KLAS I-VIII

OD ŚRODY 18.11.2020 OBOWIĄZUJE PLAN LEKCJI Z WRZEŚNIA
PLAN LEKCJI 30.10.2020
INFORMACJEPLAN EKCJI 30.10.2020

POWYŻSZY PLAN REALIZOWANY BĘDZIE PORZEZ PLATFORMĘ CLASSROOM.

DZIEŃ 02.11.2020 JEST DNIEM WOLNYM OD ZAJĘĆ EDUKAYJNYCH.
KONSTULTACJE Z WYCHOWAWCAMI
INFORMACJE
DZISIAJ W GODZINACH 16.30-18.00 ODBĘDZIE SIĘ "DZIEŃ OTWARTY" . KONTAKT W FORMIE ZDALNEJ Z WYCHOWACAMI. KONSULTACJE DLA RODZICÓW UCZNIOW KLASY VIII, I, VI ODBĘDĄ SIĘ W POŻNIJESZYM TERMINIE.
ZAPLANOWANE KURATORYJNE KONKURSY PRZEDMIOTOWE ODBĘDA SIE W PÓZNIEJSYM TERMINIE.
ZDALNE NAUCZANIE
INFORMACJEINFORMACJA DLA RODZICÓW I UCZNIÓW

WNIOSEK

REGULAMIN NAUKI ZDALNEJ

REGULAMIN WYPOŻYCZENIA SPRZĘTU
DDM
ZDALNE NAUCZANIE
INFORMACJEORGANIZACJA NAUCZANIA W SZKOLE OD PONIEDZIAŁKU 26.10.2020

SKRÓCONA INSTRUKCJA KORZYSTANIA Z CLASSROOM
INFORMACJA O ZAWIESZENIU ZAJĘC
INFORMACJE
PRZERWA NA CZYTANIE
NAUKA 20 października 20202 r. społeczność naszej szkoły wzięła udział w V ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie. Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy szkoły włączyli się do akcji "Przerwa na czytanie" organizowanej przez bibliotekę szkolną. Czytających można było spotkać w każdym zakątku szkoły. Czytano w przedszkolu, w klasach, na schodach, na szkolnych korytarzach i oczywiście w bibliotece szkolnej. Część uczestników zdecydowała się na czytanie w plenerze. Jednym słowem - czytano wszędzie! W biciu rekordu wzięli udział: przedszkolaki, uczniowie i nauczyciele obecni tego dnia w szkole.
Październik - Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych
INFORMACJEW październiku biblioteki szkolne na całym świecie obchodzą swoje święto. 1 października rozpoczął się Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych (MMBS) ustanowiony przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego. Tradycja tego święta ma już 20 lat. Celem akcji jest promocja biblioteki szkolnej i jej działań, rozbudzanie i kształtowanie kultury czytelniczej, integracja środowiska szkolnego. Biblioteka szkolna odgrywa dużą rolę w życiu każdej szkoły. Na dzisiejszym apelu uczniowie klasy IV zapraszali nas do odwiedzenia naszej szkolnej biblioteki, zapoznania się z nowościami wydawniczymi oraz do korzystania ze zbiorów. Czwartoklasiści cytowali znane i lubiane przez dzieci książki. W związku z akcją jutro przyłączymy się do bicia rekordu czytania książek podczas przerw. Wszyscy uczniowie otrzymali dzisiaj szaliki typu "komin" ufundowane przez pana Wójta Gminy Włodowice Adama Szmukiera z okazji 800-lecia istnienia miejscowości Włodowice. Kominy mogą być wykorzystane przez uczniów w celu zakrycia nosa i ust w przestrzeni publicznej. Przewodnicząca SU Anna Stypa ogłosiła wyniki konkursu - Rozpoznaj nauczyciela na zdjęciu z dzieciństwa. Konkurs okazał się trudnym zadaniem, mimo to większość uczniów rozpoznała swoich nauczycieli.
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W NASZEJ SZKOLE
IMPREZYDzisiaj podczas uroczystego apelu świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole. Uczniowie klasy VII przygotowali program artystyczny, w którym słowem i piosenką wyrazili wdzięczność i podziękowania nauczycielom za przekazywanie wiedzy, wyrozumiałość i uśmiech.
Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym za trud i wysiłek wkładany w codzienne obowiązki.
Tego dnia bardzo ważnym wydarzeniem w życiu szkoły było ślubowanie pierwszoklasistów. Zanim nasi najmłodsi uczniowie zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej, zaprezentowali swoje umiejętności.
Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie, które wzbudziło wiele emocji. Aktu pasowania dokonała Pani Dyrektor kolorowym ołówkiem. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej w Rudnikach.
Najmłodsi otrzymali wiele pamiątek i upominków. Tradycyjnie uczniowie zostali obdarowani rożkami rozmaitości, dostali także legitymacje, księgi uczniów oraz odblaskowe czapeczki - tradycyjnie ufundowane przez Wójta Gminy Włodowice pana Adama Szmukiera.
ŻYCZENIA
INFORMACJE
Strona 2 z 86 < 1 2 3 4 5 > >>
Copyright Rafał Kowalczyk © 2007