WAKACYJNE ŻYCZENIA 2020
Dodane przez renatas dnia Czerwiec 26 2020 14:00:51
Szanowni Nauczyciele, Pracownicy, Drodzy Rodzice i Uczniowie

Zakończenie roku szkolnego to ważny dzień w szkolnym kalendarzu, dzień, w którym zamyka się okres wytężonej całorocznej pracy, a otwiera czas wakacyjnego odpoczynku.
Ten rok postawił przed nami trudne wyzwania, którym musieli sprostać zarówno Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice. Serdecznie dziękuję wszystkim za współpracę w realizacji zadań w tej nowej, nieprzewidzianej sytuacji, za wzajemne wspieranie się w rozwiązywaniu problemów, otwartość na szybkie wprowadzanie nowych rozwiązań. Dzięki Waszej pasji, zaangażowaniu i pracy kończymy ten rok szkolny z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku.
Życzę Wam, Drodzy Uczniowie, by wakacyjny czas zasłużonego wypoczynku był wypełniony radością, słońcem i wspaniałą beztroską zabawą. Niech ten czas obfituje w piękne, niezapomniane wakacyjne przygody i będzie źródłem niegasnącego uśmiechu. Wracajcie we wrześniu pełni sił, gotowi do podjęcia nowych zadań i realizacji zamierzonych celów i planów.
Naszym absolwentom życzę dostania się do wymarzonych szkół, nawiązania nowych serdecznych przyjaźni , realizacji marzeń i pragnień.

Dyrektor Szkoły
Rozszerzona zawartość newsa