ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 - PODSUMOWANIE
Dodane przez Rafal dnia Czerwiec 25 2020 10:29:22

W tym roku szkolnym dzień zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych przypada 26.06.2020 r. W związku z sytuacją, którą przeżywamy od kilku miesięcy dzień ten będzie inny niż zwykle, a tegoroczne zakończenie roku szkolnego nie będzie tak uroczyste jak co roku. Z powodu istniejącego nadal zagrożenia koronawirusem, po odbiór świadectw zapraszamy w piątek wg. podanego poniżej harmonogramu. Wam kochani uczniowie gratulujemy wszystkich osiągnięć i życzymy udanych i słonecznych wakacji. Żegnamy się online.
Odbiór świadectw musi odbyć się zgodnie z procedurami i wytycznymi GIS oraz MEN, które obowiązują na terenie Polski we wszystkich placówka oświatowych. Po odbiór świadectw mogą przychodzić tylko uczniowie i rodzice, którzy są zdrowi.
Jak bezpiecznie spędzić wakacje? Wytyczne GIS oraz MEN:
BEZPIECZNE WAKACJE
Nagrody i dyplomy za wysokie osiągnięcia edukacyjne i wzorowe zachowanie ufundowała Rada Rodziców. Uczniowie klasy VIII otrzymają pamiątkową księgę "Życie mieszkańców gminy Włodowice na starych fotografiach" wydaną z okazji 800-lecia Włodowic przez Urząd Gminy we Włodowcach.
SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW
LIST MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ
Rozszerzona zawartość newsa