POWIATOWE TARGI EDUKACYJNE W ZAWIERCIU
Dodane przez renatas dnia Marzec 30 2019 20:34:17
27 marca 2019 roku nasi ósmoklasiści wzięli udział w Powiatowych Targach Edukacyjnych w Zawierciu na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Moniuszki 10. Była to doskonała okazja dla naszych przyszłych absolwentów, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół średnich z powiatu zawierciańskiego oraz przyjrzeć się prezentacjom placówek oświatowych oraz zakładów pracy.

Uczniowie prowadzili rozmowy z młodzieżą uczęszczającą do szkół średnich oraz uzyskiwali informacje od pracujących tam nauczycieli. Uczestniczyli również w pokazach – m.in. kulinarnym i fryzjerskim. Mieli możliwość zapoznania się z kierunkami kształcenia, terminami i zasadami rekrutacji, a także niezbędnymi informacjami na temat pracy poszczególnych szkół. Odwiedzili również stoiska prezentujące ofertę placówek oświatowych oraz pracodawców.
Mamy nadzieję, że przedsięwzięcie to przyczyni się do ułatwienia młodzieży dokonania optymalnego wyboru dalszej drogi kształcenia i znalezienia placówki, która spełni ich oczekiwania.


Rozszerzona zawartość newsa