Zakończenie realizacji I etapu projektu unijnego
Dodane przez bozena dnia Styczeń 07 2010 19:40:47

18 grudnia 2009 o godz. 16.30 uczniowie klasy II w sposób uroczysty zakończyli realizację zajęć w ramach projektu "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy- Mali odkrywcy".W pięknie udekorowanej sali pracami wykonanymi na zajęciach uczniowie zaprezentowali swoje zdolności i nabyte umiejętności zgromadzonym licznie gościom w czasie prezentacji pt."W świątecznym nastroju". Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali kolędy , piosenki o tematyce świąteczno- zimowej, tańczyli i zaprezentowali inscenizację pt."Leśna historia o narodzinach Jezusa". Złożyli zgromadzonym gościom świąteczne życzenia i obdarowali wykonanymi na zajęciach stroikami.
P.Dyrektor podziękował za piękne wprowadzenie w nastrój świąteczny Na pamiątkę udziału w zajęciach p.Dyrektor wręczył uczniom "palcynki myszki" i ufundowane przez Radę Rodziców słodkości.
Następnie p.Dyrektor i p.Bożena Olszewska- Motyl w sposób uroczysty przekazali p. Renacie Kosakowskiej - Wójcik i uczniowi klasy I logo , maskotkę programu oraz pomoce i życzyli wspaniałych chwil spędzonych na zajęciach.
P.Sylwia Gawrońska podziękowała za przeżyte chwile wzruszeń i dumy z osiągnięć dzieci .Zaprosiła wszystkich do wspólnego biesiadowania w prawdziwie świątecznym nastroju.

ZAPRASZAMY DO GALERII

Rozszerzona zawartość newsa