ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021
Dodane przez renatas dnia Czerwca 27 2021 21:48:36

W dniu 25 czerwca br. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Otwarcia uroczystości dokonała Pani Dyrektor, która podsumowała całoroczną pracę szkoły w trudnym czasie pandemii i podziękowała uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom niepedagogicznym oraz wszystkim tym, którzy byli zaangażowani w życie szkoły.
Po wygłoszeniu przemówienia Pani Dyrektor wręczyła świadectwa ukończenia szkoły głównym bohaterom uroczystości, listy gratulacyjne rodzicom absolwentów, podziękowania rodzicom oraz świadectwa tym uczniom, którzy w tym roku szkolnym osiągnęli wysokie wyniki edukacyjne.
Przedstawiciel rodziców uczniów klasy VIII podziękował Pani Dyrektor i wszystkim nauczycielom za wkład włożony w edukację i wychowanie ich dzieci.
Następnie głos zabrał uczeń klasy VIII Mateusz Miśkiewicz. W swoim przemówieniu dziękował Pani Dyrektor, nauczycielom, rodzicom i wszystkim pracownikom.
Po wygłoszeniu przemówienia przez Mateusza Miśkiewicza głos zabrali pozostali absolwenci, którzy zostawili swoje "memento" na dalszą drogę po własny los.
Swoich starszych kolegów pożegnała klasa VII, dając im dobre rady na przyszłość.
Część artystyczną uroczystości zakończyły dzieci z klas młodszych. Uczniowie przypomnieli nam jak bezpiecznie wypoczywać w czasie wakacji.
Pozostałe świadectwa zostały rozdane w klasach przez wychowawców. Rok szkolny 2020/2021 dobiegł końca ...
Ośmioro absolwentów "odleciało w świat" mając w pamięci słowa piosenki zespołu „Czerwone Gitary”:
"W droge, żegnajcie chłopcy, w drogę po własny los…”


Rozszerzona zawartość newsa