STRONA GŁÓWNA
Maj 27 2020 16:54:46   
Projekty


Nawigacja
REFORMA EDUKACJI

ODDZIAŁY
  KLASA 1
  KLASA 2
  KLASA 3
  KLASA 4
  KLASA 5
  KLASA 6
  KLASA 7
  KLASA 8
  ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
  ŚWIETLICA SZKOLNA
  BIBLIOTEKA SZKOLNA

NASZA SZKOŁA
  STRONA GŁÓWNA
  KONTAKT
  GALERIA
  HISTORIA
  ZDJĘCIA ARCHIWALNE
  PUBLIKACJE
  NAUCZYCIELE
  EDUBLOG RUDNIKI
  RADA RODZICÓW
  WYCHOWAWCY
  WSPOMNIENIA
  POSADŻ DRZEWKO
  ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA
  PLAN LEKCJI 2019/2020
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

STREFA RODZICA

SAMORZĄD

DOKUMENTY SZKOLNE

JUBILEUSZE

ROK DLA NIEPODLEGŁEJ

SPONSORZY I PRZYJACIELE SZKOŁY

WOLONTARIAT

REKRUTACJA

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA

AKTYWNA TABLICA

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
ZAPISY DO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ
Startują zapisy drużyn do piłkarskich Mistrzostw Polski w kategorii U-10
czyli XI Turnieju Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"
- każdy może spełnić swoje piłkarskie marzenia

Rozpoczęły się zapisy do XI edycji Turnieju Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku", czyli oficjalnych Mistrzostw Polski dziewcząt i chłopców w kategorii U-10. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 marca. Na zdobywców Pucharu Tymbarku i tytułu Mistrzów Polski, obok wielkich emocji, czekają wspaniałe nagrody - wyjazd na imponujący stadion klubu Ajax Amsterdam oraz możliwość treningu w jednej z najlepszych, piłkarskich młodzieżowych szkółek świata.

Turniej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" należy do największych i najbardziej prestiżowych piłkarskich rozgrywek w Polsce. Z roku na rok bije kolejne rekordy popularności i budzi coraz większe emocje wśród młodych zawodników, trenerów oraz kibiców. Tylko w 2010 roku o zwycięstwo w Turnieju walczyło ponad 40 000 piłkarek i piłkarzy, którzy z ogromną pasją rywalizowali na boiskach w duchu fair play. Od lutego przyjmowane są zgłoszenia kolejnych drużyn dziesięciolatków i młodszych dzieci, chcących przeżyć swoją wielką piłkarską przygodę z Turniejem o Puchar Tymbarku. Każdy trener, którego drużyna weźmie udział w rozgrywkach, otrzyma markową koszulkę piłkarską Nike. Zapisy potrwają do końca marca.

Drużyny do Turnieju może zgłaszać trener lub nauczyciel. Zespół może liczyć od 6 do maksymalnie 12 zawodników - dziewcząt lub chłopców. Każdy trener może zgłosić dowolną liczbę drużyn, dzięki czemu w rozgrywkach mogą wziąć udział wszystkie dzieci, które pasjonują się piłką nożną. Najłatwiej zrobić to przez formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na stronie www.zpodworkanastadion.pl.
Walentynki 2011 Akademia

Walentynki2011cz1
Załadowane przez: sprudniki. - Więcej wideo z blogów.

Walentynki2011cz2
Załadowane przez: sprudniki. - ef="http://www.dailymotion.pl/pl/channel/webcam/featured/1">Obejrzyj wideo największych osobowości z sieci.
Walentynki 2011

Dzień 14 lutego 2011 roku czyli Dzień Walentynek rozpoczęliśmy akademią właśnie z tej okazji :-). Uczniowie klasy V zaprezentowali się w przedstawieniu ukazującym Walentynki w różnych czasach i miejscach. Ukazana była miłość Zeusa i Hery, romantyczna miłość Romea i Julii, nieodwzajemniona Adama Mickiewicza do Maryli Wereszczakówny i czarodziejska Harrego Pottera do Ginny Weasley.Nic złego nie ma przecież w dodatkowej okazji do powiedzenia komuś (przyjacielowi, ukochanemu, sąsiadowi...) „lubię cię, kocham, uwielbiam”. Bardzo miłe jest obdarować kogoś anonimowym podarunkiem podpisanym „Twój Walenty”, „Twoja Walentynka”. Święty Walenty sprzyja zakochanym, zwłaszcza tym nieśmiałym, którym brak odwagi, by wypowiedzieć swoje uczucia :-)
GÓRA GROSZA 2011
Nasza szkoła wzięła również udział w akcji ”Góra Grosza". Uczniowie najpierw z wielkim zaangażowaniem zbierali w klasach, potem z wszystkich monet usypaliśmy szkolną ,,górę grosza".
Mamy satysfakcję, że w ten sposób pomożemy dzieciom, których skrzywdził los.
ZBIÓRKA DLA BURKA
Informujemy że nasza szkoła zakwalifikowała się do II etapu X Wojewódzkiego Międzyszkolnego Tunieju "Zbiórka dla Burka". Turniej odbędzie się 19 kwietnia 2011r. w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Do udziału w nim zostali zaproszeni uczniowie klasy III: Dawid Gawroński, Magdalena Milka oraz Magdalena Matyja. Tematem konkurencji Turnieju będą zwierzęta:znajomość ich zwyczajów, przystosowań do środowiska, ogólna znajomość budowy zwierząt oraz relacje między człowiekiem i zwierzętami.
KONKURS PLASTYCZNY "NA ŚWIĄTECZNĄ NUTĘ" ROZSTRZYGNIĘTY
W dniu 3.01.2011 r. rozstrzygnięty został świetlicowy konkurs plastyczny
„Na świąteczna nutę”.
Komisja powołana przez organizatora, do nagród głównych wytypowała
następujących uczniów:
W grupie klas młodszych:
I miejsce – Nicole Stemplowska
SP Zdów klasa I
II miejsce – Magdalena Milka
SP Rudniki klasa III
III miejsce – Dawid Gawroński
SP Rudniki klasa III


W grupie klas starszych:
I miejsce – Natalia Król
SP Rudniki klasa VI
II miejsce – Wiktoria Dombek
SP Włodowice klasa IV „b”
III miejsce – Katarzyna Giemza
SP Zdów klasa V


Dla wszystkich pozostałych uczestników ufundowano „nagrody pocieszenia”, ponadto trójka uczniów z naszej szkoły dodatkowo otrzymała nagrody pocieszenia. Byli to:
Monika Błachowicz – klasa V
Karolina Gryz – klasa I
Szymon Rawicki – klasa O

Nagrody zostaną wręczone na uroczystym apelu.
ROZEJRZYJCIE SIĘ WOKÓŁ - WIGILIA 2010

„WYJĄTKOWE TO ŚWIĘTA, BO ŁĄCZĄ LUDZKIE SERCA”

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej uroczyste święta w naszej tradycji. Święta, na które wszyscy czekamy z utęsknieniem. Święta, do których przygotowujemy się długo i starannie.
Podkreślając uroczystość Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klasy V wraz z wychowawczynią panią Małgorzatą Piątkowską przygotowali przedstawienie pt.: „Rozejrzyjcie się wokół”. Uczniowie w szczególny sposób podkreślili, że w czasie takich Świąt nie powinniśmy być obojętni na los drugiego człowieka. Jest to czas kiedy dzielimy się i obdarowujemy tym co mamy, czasem dobrym słowem, miłym gestem, drobnym upominkiem, a może zwykłym uśmiechem. To czas radości, miłości i wzajemnej życzliwości.
BOŻE NARODZENIE 2010

Niech ten szczególny czas Świąt Bożego Narodzenia
będzie okazją do spędzenia miłych chwil
w gronie najbliższych, w atmosferze
pełnej miłości i wzajemnej życzliwości,
a Nowy Rok stanie się czasem
spełnionych marzeń i nadziei


tego życzy
SP w Rudnikach

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS  PLASTYCZNY
„ Na świąteczną nutę”

Organizatorem konkursu jest Świetlica szkolna w Szkole Podstawowej w Rudnikach. Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie plastycznym. Regulamin konkursu jest wywieszony na gazetce szkolnej i świetlicowej. Ostateczny termin składania prac upływa 20 grudnia 2010 roku. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Organizator: Maria Szczepańska

MIKOŁAJKI
W poniedziałek 6 grudnia 2010 r do naszej szkoły zawitał MIKOŁAJ. Jest to dobry znak, świadczący o tym, że byliśmy grzeczni i zasłużyliśmy na prezenty. Szkoda, że mikołajki są tylko raz w roku :-).

Tradycyjnie w dniu 6 grudnia każdy z uczniów winien mieć coś w kolorze czerwonym (mikołajowym). Podobno powoduje to, że nauczyciele patrzą na nas łaskawszym okiem.
Uczniowie tego bardzo dobrze dopilnowali, byli nie tylko ubrani na czerwono, ale mieli również mikołajkowe czapki.
W klasach organizowane były tzw. klasowe mikołajki, było zabawnie, kolorowo i wesoło.
ANDRZEJKI 2010

"Dziś Andrzeja, dziś Andrzeja, wróżyć, wróżyć czas.
A więc wosk tu lej, a więc but tu staw,
a marzenia spełnią się w Ten czas".


Jak mówi stare, polskie przysłowie "Na świętego Andrzeja błyska pannom nadzieja". Wigilia św. Andrzeja, czyli popularne andrzejki od dawien dawna są tradycyjnym wieczorem wróżb. Andrzejki są więc świetną okazją dla wszystkich ludzi do poznania swojej przyszłości. W ten dzień możemy się dowiedzieć nie tylko, kiedy staniemy na ślubnym kobiercu, jakie imię będzie nosiła osoba, którą poślubimy, ale też jakie wydarzenia spotkają nas w nadchodzącym czasie.
Organizatorami tegorocznych Andrzejek, które były obchodzone 26 listopada była klasa VI. Chłopcy z klasy VI pod kierunkiem opiekuna Samorządu Uczniowskiego, pani Renaty Kosakowskiej-Wójcik przygotowali wybory MISS Andrzejek 2010 oraz KONKURS TAŃCA. W wyborach Miss brały udział dziewczyny z klas IV-VI, dla których było przewidzianych kilka konkurencji, najlepiej zaprezentowała się uczennica klasy VI Agata Dąbrowska, która zdobyła tytuł MISS ANDRZEJEK 2010, drugą wicemiss została Weronika Zając z klasy IV, a pierwszą wicemiss-Sylwia Motyka z klasy V. Konkurs tańca wygrali Julia z Czarkiem (uczennica klasy V i uczeń klasy VI). Całej zabawie towarzyszyły wróżby oraz dyskoteka, na której jak co roku uczniowie bawili się wspaniale.
Strona 73 z 80 << < 70 71 72 73 74 75 76 > >>
Copyright Rafał Kowalczyk © 2007