STRONA GŁÓWNA
Maj 27 2019 01:15:48   
Projekty
Nawigacja
REFORMA EDUKACJI

ODDZIAŁY
  KLASA 1
  KLASA 2
  KLASA 4
  KLASA 5
  KLASA 6
  KLASA 7
  KLASA 8
  ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
  ŚWIETLICA SZKOLNA
  BIBLIOTEKA SZKOLNA

NASZA SZKOŁA
  STRONA GŁÓWNA
  KONTAKT
  GALERIA
  HISTORIA
  ZDJĘCIA ARCHIWALNE
  PUBLIKACJE
  NAUCZYCIELE
  EDUBLOG RUDNIKI
  RADA RODZICÓW
  WYCHOWAWCY
  WSPOMNIENIA
  POSADŻ DRZEWKO
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2018/2019
  ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA
  PLAN LEKCJI 2018/19

STREFA RODZICA

SAMORZĄD

DOKUMENTY SZKOLNE

JUBILEUSZE

ROK DLA NIEPODLEGŁEJ

SPONSORZY I PRZYJACIELE SZKOŁY

WOLONTARIAT

REKRUTACJA

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2008/2009

"Chciałbym kiedyś tu powrócić,
chciałabym kiedyś tu zapukać,
porozglądać się dokoła,
by dzisiejszy dzień odszukać..."

Dnia 19 czerwca bieżącego roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2008/2009 oraz pożegnanie klasy VI. Na uroczystej akademii zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe oraz dyplomy za udział i osiągnięcia w różnych olimpiadach oraz konkursach. Uczniowie klasy V miłą inscenizacją i drobnymi upominkami pożegnali swoich kolegów i koleżanki z klasy VI. Absolwentom klasy VI żal było się rozstać z atmosferą szkoły podstawowej... Dziękowali za zdobytą wiedzę, za rozbudzoną ciekawość świata, trud wychowawczy. Przeprosili za wszystkie przykre chwile, a pozostawili uśmiech i miłe wspomnieniasmiley

"...ławko szkolna-ławko stara
niewygodna i niemodna
moje troski i zmartwienia
dziś ci mówię DO WIDZENIA"

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ W GALERII
POKAZ STRAŻY POŻARNEJ

Dnia 17 czerwca 2009 r. ok. godziny 10, w trakcie trzeciej godziny lekcyjnej w Naszej szkole dzwonek dzwoni inaczej niż zwykle. Uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy obsługi słyszą trzy sygnały dzwonka, co oznacza, że na terenie szkoły pojawiło się zagrożenie dla życia lub zdrowia przebywających osób. Sytuacja wyglądałaby naprawdę groźnie, gdyby nie fakt, że były to ćwiczenia zorganizowane przez dyrekcję szkoły oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu jak również Jednostek OSP z Włodowic, Rudnik i Góry Włodowskiej. Celem tych działań, było objaśnienie uczniom oraz pracownikom szkoły jak należy zachować się w sytuacjach kryzysowych, pokazanie dróg ewakuacyjnych z budynku, a także przeprowadzenie zintegrowanych działań służb ratunkowych działających na terenie miasta. Działania ratownicze uczniowie podsumowali brawami.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ W GALERII
Zwiedzamy Jurę


29 maja uczniowie klasy VI naszej szkoły wzięli udział w II Rajdzie Pieszym "Skok na Jurę". Organizatorem rajdu był Ośrodek Usług Opiekuńczo-Wychowawczych w Zawierciu a sponsorem Skok Stefczyka. Uczniowie zwiedzili ruiny zamku w Ogrodzieńcu oraz sanktuarium w Skarżycach. Po ciepłym poczęstunku w remizie OSP nasi wychowankowie mile spędzili czas biorąc udział w licznych konkurencjach sportowych.

Wycieczka do Wrocławia


20 maja uczniowie klas IV-VI wraz z rodzicami i opiekunami uczestniczyli w jednodniowej wycieczce autokarowej do Wrocławia. Nasi wychowankowie zwiedzili m.in. Panoramę Racławicką, Ostrów Tumski i Stare Miasto. Podziwiali piękną panoramę Wrocławia z wieży widokowej. Ostatnim punktem wycieczki było zwiedzanie wrocławskiego ZOO.

Gminne Konkursy z Języka Angielskiego
17 IV 2009 r. odbył się w naszej szkole II Gminny Konkurs z Języka Angielskiego dla klas III. W konkursie wzięło udział 16 uczniów ze szkół podstawowych naszej gminy. Uczniowie zmierzyli się z testem leksykalno-gramatycznym, który przygotowała p. Renata Sibilska.

I miejsce zajął Karol Piernikarz SP Rudniki
II miejsce zajęła Monika Błachowicz SP Rudniki
III miejsce zajął Adam Janikowski SP Włodowice

15 V 2009 r. miał miejsce V Gminny Konkurs z Języka Angielskiego dla klas VI. W tym konkursie również wzięło udział 16 uczniów ze szkól podstawowych naszej gminy. Wychowankowie klas VI również zmierzyli się z testem leksykalno-gramatycznym.

I miejsce zajęła Katarzyna Kowalczyk SP Włodowice
II miejsce zajęły Andżelika Baran oraz Sandra Kołacz SP Włodowice
III miejsce zajęła Klaudia Domagała SP Włodowice

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy oraz liczne nagrody, które ufundowało wydawnictwo Pearson Longman oraz Wydawnicwo Szkolne PWN.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie oraz p. Marii Waleczek oraz p.Bożenie Kusinie za przygotowanie uczniów.
FESTYN RODZINNY


W dniu 21.05.2009r. odbył się w szkole i na boisku szkolnym Festyn Rodzinny. Wszyscy bawili się wesoło pomagając przy tym szkole.


ZAPRASZAMY DO GALERII
VII GWIEŹDZISTY ZLOT ROWEROWY
Ośmiosobowa drużyna uczniów z naszej szkoły brała udział w VII GWIEŹDZISTYM ZLOCIE ROWEROWYM. Uczniowie dzielnie walczyli w konkurencjach dla szkół podstawowych. Mimo deszczu wszyscy mieli bardzo dobry humor.
OBCHODY DNIA ZIEMI


"Do całej Ziemi, szczęśliwej, jak wielka i bogata
Do wszystkiego, co wolne i żywe na wszystkich krańcach świata".


Uroczyste obchody Światowego Dnia Ziemi to już tradycja w Naszej szkole.
W tym roku uczniowie klasy IV przygotowali widowisko o tematyce ekologicznej pt.: "RATUJMY NASZĄ ZIEMIĘ".
Głównym celem uroczystości było zwrócenie uwagi na rosące zagrożenie dla środowiska przyrodniczego człowieka w wyniku rozwoju cywilizacyjnego.

Sprawdzian szóstoklasistów


Jutro tj.2 kwietnia tak jak w całej Polsce o godz. 9.00 rozpocznie się srawdzian szóstoklasistów. 16 uczinów klasy VI z naszej szkoły przystąpi do sprawdzianu. Powodzenia!!!

DOMEK DLA SZPAKA

W trosce o ptaki została przeprowadzona akcja „Domek dla szpaka”, w której wzięli udział uczniowie kl. IV-VI. W wyniku akcji powstały piękne budki lęgowe dla szpaków.

TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

W dniu 24.03.2009 r. w Urzędzie Gminy Włodowice odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. : „Młodzież zapobiega pożarom”.

I miejsce w turnieju zajęła uczennica Naszej szkoły Monika Rutczyk.

Strona 65 z 68 << < 62 63 64 65 66 67 68 >
Copyright Rafał Kowalczyk © 2007