STRONA GŁÓWNA
Grudzień 07 2023 05:09:33   
Projekty

Nawigacja
REFORMA EDUKACJI

ODDZIAŁY
  KLASA 1
  KLASA 2
  KLASA 3
  KLASA 4
  KLASA 5
  KLASA 6
  KLASA 7
  KLASA 8
  ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
  ŚWIETLICA SZKOLNA
  BIBLIOTEKA SZKOLNA

NASZA SZKOŁA
  STRONA GŁÓWNA
  KONTAKT
  GALERIA
  HISTORIA
  ZDJĘCIA ARCHIWALNE
  PUBLIKACJE
  NAUCZYCIELE
  EDUBLOG RUDNIKI
  RADA RODZICÓW
  WYCHOWAWCY
  WSPOMNIENIA
  POSADŻ DRZEWKO
  ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA
  PLAN LEKCJI 2020/2021
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

STREFA RODZICA

SAMORZĄD

DOKUMENTY SZKOLNE

JUBILEUSZE

ROK DLA NIEPODLEGŁEJ

SPONSORZY I PRZYJACIELE SZKOŁY

WOLONTARIAT

REKRUTACJA

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA

AKTYWNA TABLICA

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019
INFORMACJE
W dniu 19 czerwca br. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Otwarcia dokonała Pani Dyrektor, która podsumowała całoroczną pracę i podziękowała uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom niepedagogicznym oraz wszystkim tym, którzy byli zaangażowani w życie szkoły. Pani Dyrektor w swoim przemówieniu pierwsze słowa skierowała do absolwentów:"Wiążemy z Wami duże nadzieje, ponieważ jesteśmy przekonani, że wiedza, zdolności i umiejętności zdobyte, odkrywane i rozwijane w tej szkole, będą teraz procentowały. Myślę, że będziemy mogli być z Was dumni tak, jak teraz jesteśmy".
Następnie głos zabrała uczennica klasy VIII Emilia Machura. W swoim przemówieniu dziękowała Pani Dyrektor, nauczycielom, rodzicom i wszystkim pracownikom za:"...chwile wsparcia, a przede wszystkim za mobilizację, która często gdzieś zanikała w nieznanych nikomu okolicznościach".
W imieniu swoich kolegów i koleżanek pożegnała się ze szkołą słowami:"Mam nadzieję, że po latach wspominając tych kilka kłótni, rozbitych szyb, połamanych cyrkli, będziemy mogli ze szczerym uśmiechem wyszeptać-to dopiero były czasy..."
Po wygłoszeniu przemówienia przez Emilię Machurę głos zabrali pozostali absolwenci, którzy zostawili swoje "memento" na dalszą drogę po własny los. Po wystąpieniu klasy VIII Pani Dyrektor wręczyła świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i nagrody uczniom klasy VIII oraz listy gratulacyjne rodzicom absolwentów.
Swoich starszych kolegów pożegnała klasa V i VII, dając im dobre rady na przyszłość. Po części artystycznej Pani Dyrektor wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i nagrody pozostałym uczniom, a rodzicom przekazała podziękowania za zaangażowanie w życie szkoły.
Radni Gminy Włodowice pogratulowali naszym absolwentom ukończenia szkoły podstawowej i wręczyli im nagrody. Przedstawiciel rodziców uczniów klasy VIII podziękował Pani Dyrektor i wszystkim nauczycielom za wkład włożony w edukację i wychowanie ich dzieci.
Pozostałe świadectwa zostały rozdane w klasach przez wychowawców. Rok szkolny 2018/2019 dobiegł końca ...
Siedmioro absolwentów "odleciało w świat" mając w pamięci następujące słowa:"Idźcie więc śmiało z uśmiechem i wysoko uniesionym czołem w życie, pokonując nadchodzące próby losu i zawsze z powodzeniem zagłębiajcie się w wielką księgę nauki. W życiu kierujcie się wyłącznie tymi zasadami, które pozwolą Wam zawsze zachować godność człowieka oraz zdobywać uznanie i szacunek innych."
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Copyright Rafał Kowalczyk © 2007