STRONA GŁÓWNA
Wrzesień 21 2019 19:27:54   
Projekty


Nawigacja
REFORMA EDUKACJI

ODDZIAŁY
  KLASA 1
  KLASA 2
  KLASA 3
  KLASA 4
  KLASA 5
  KLASA 6
  KLASA 7
  KLASA 8
  ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
  ŚWIETLICA SZKOLNA
  BIBLIOTEKA SZKOLNA

NASZA SZKOŁA
  STRONA GŁÓWNA
  KONTAKT
  GALERIA
  HISTORIA
  ZDJĘCIA ARCHIWALNE
  PUBLIKACJE
  NAUCZYCIELE
  EDUBLOG RUDNIKI
  RADA RODZICÓW
  WYCHOWAWCY
  WSPOMNIENIA
  POSADŻ DRZEWKO
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
  ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA
  PLAN LEKCJI 2019/2020

STREFA RODZICA

SAMORZĄD

DOKUMENTY SZKOLNE

JUBILEUSZE

ROK DLA NIEPODLEGŁEJ

SPONSORZY I PRZYJACIELE SZKOŁY

WOLONTARIAT

REKRUTACJA

NARODOWY PROGRAM WSPIERANIA CZYTELNICTWA

AKTYWNA TABLICA

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
JASEŁKA 2011
IMPREZYTegoroczne jasełka i szkolna Wigilia odbyły się w naszej szkole 15 grudnia. Na tę uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Włodowice pan Adam Szmukier, Radni Gminy, Sołtys Rudnik pan Józef Pleban, rodzice oraz babie i dziadkowie naszych uczniów. Część artystyczną z uczniami klas IV-VI przygotowała pani Mirosława Dydak z panem Stanisławem Findzińskim. Przedstawienie rozpoczęła klasa I, która zaśpiewała piosenkę pt."Choinka". Następnie chór aniołów witał gości przybywających do stajenki, śpiewając parafrazę znanych kolęd. Pana Jezusa, Świętego Józefa i Maryję odwiedziły wszystkim znane postaci z baśni min. Dziewczynka z Zapałkami, Jaś i Małgosia, Pinokio, Smefetka, Czerwony Kapturek, Pszczółka Maja, Calineczka, Stary Rybak ze Złotą Rybką i Kopciuszek. Każda z bajkowych postaci pzyniosła Panu Jezusowi dary, a widzom przekazała dobe rady, którymi należy kierować się w życiu. Na koniec chór aniołów w nastrojowej scenerii zaśpiewał "Jeden dzień w roku".
Po występie uczniowie złożyli wszystkim zgromadzonym życzenia, a ponad to zaproszonym gościom, Panu Dyrektoowi i nauczycielom wręczyli świąteczne prezenty w postaci ręcznie robionych bombek. Pan Dyrektor podziękował uczniom za wzruszające przedstawienie, złożył wszystkim życzenia i zaprosił na wigilijną kolację i kiermasz świąteczny. Pan Wójt, Pan Sołtys i pozostali goście przyłączyli się do zyczeń i również wyrazili swój zachwyt występem naszych uczniów. Następnie wszyscy uczestnicy jasełek udali się na świetlicę szkolną, aby tam połamać się opłatkiem i wspólnie zjeść posiłek.
W tym roku na świątecznym kiemaszu można było kupić ręcznie robione kartki, ozdoby świąteczne oraz jubileuszowe kalendarze na rok 2012.
Copyright Rafał Kowalczyk © 2007